Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Aksesore & Komponente

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 222

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. SanDisk Ultra Class 10 SDHC UHS-I Memory Card up to 80MB/s - 16GB, 32GB, 64GB

  Duke filluar nga 800,00 L
  • Karte memorje SDXC nga SanDisk | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Ideale për regjistrime Full HD, me rezolucion High Definition.

  • Class 10 UHS-I shpejtesi leximi deri ne 80MB/s.

  Learn More
 2. Kingston DataTraveler 106 USB 3.0, 16GB, 32GB, 64GB

  Duke filluar nga 900,00 L
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet Fjalekalimit tuaj

  Learn More
 3. SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive, deri në 130MB/s, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  Duke filluar nga 1 000,00 L
  • Memorje USB 3.0 SanDisk Ultra | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 130MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
 4. Verbatim USB 3.0 Store 'n' Go V3 Flash Drive, 16Gb, 32GB, 64GB

  Duke filluar nga 1 300,00 L
  • Memorje USB 3.0 Verbatim Store 'n' Go | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
 5. Bokse Bluetooth Logitech Z207 - 2.0 Speaker System

  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje Bluetooth ose audio jack nga marka Logitech.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
 6. Bokse USB Genius SP-U115 - 2.0 Speaker System

  • Bokse me korrent nga kablli USB (5V). 

  • Fuqia në RMS e boksit është 3 watt.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 222

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat