Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Aksesore per Celular

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 32

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Baseus Golden Contactor Dual U Intelligent Car Charger

  Duke filluar nga 1 090,00 L
  • Karikues celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik. 

  • Ka dy porta USB, karikon shume shpejt.

  • Ky karikues ofrohet ne tre ngjyra: Gri, E zeze, E kuqe.

  Learn More
 2. Adaptor Celulari per iPhone, Baseus Lightning - Jack

  Duke filluar nga 1 990,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 32

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat