Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Aksesore

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 333

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Verbatim USB 3.0 Store 'n' Go V3 Flash Drive, 16Gb, 32GB, 64GB

  Duke filluar nga 600,00 L
  • Memorje USB 3.0 Verbatim Store 'n' Go | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
 2. SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive, deri në 130MB/s, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  Duke filluar nga 800,00 L
  • Memorje USB 3.0 SanDisk Ultra | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 130MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 333

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat