Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 48

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Bokse USB Genius SP-U115 - 2.0 Speaker System

  Duke filluar nga 1 000,00 L
  • Bokse me korrent nga kablli USB (5V). 

  • Fuqia në RMS e boksit është 3 watt.

  Learn More
 2. Bokse USB Genius SP-HF160 – 2.0 Speaker System

  Duke filluar nga 1 500,00 L
  • Bokse druri nga Genius me sistem 2.0 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Korrent nga USB | 12 muaj Garanci

  • Ideale per muzike cilesore direkt nga laptopi ose desktopi.

  Learn More
 3. Bokse Genius SW-2.1 370 - 2.1 Speaker System - Wood

  Duke filluar nga 3 200,00 L
  • Bokse me amplifikues nga Genius me sistem 2.1 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer | Dizajn modern

  • Ideale per te shtepi dhe zyre.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 48

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat