Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

HDD i jashtem

View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Transcend 1TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3G SJ25M3G Rugged External Hard Drive

  Duke filluar nga 8 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 2. Samsung 500GB SSD USB 3.1 External SSD, Portable Solid State Drive

  • Rezistencë nga renja ne toke deri ne 2 metra lartesi. | Ultra Portable.

  • 5 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm. | Kompakt dhe i vogel.

  • Arshivim të dhënash me programim e posaçem Ssamsung "Management software".

  Learn More
View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat