Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Blue Backpack

Ne gjendje
SKU
5EE92AA
4 000,00 L
  • Çante shpine HP Commuter Blue Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: Blu | Përmasa: 29 x 16 x 44 cm

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli Commuter
  Ngjyra Blu
  Modeli 29 x 16 x 44 cm
  SKU 5EE92AA
Klasifikim
Ngjyra Blu
Marka HP
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
WhatsApp Chat WhatsApp Chat