Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 15.6" HP Focus Topload

Asnje ne gjendje
SKU
T9B50AA
1 900,00 L
  • Cante dore HP Focus Topload për studentë dhe biznesmen.

  • Per laptopat me madhësi ekrani 15.6"

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 400 x 280 x 65 mm

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli T9B50AA
  Ngjyra Zezë
  Përmasa
400 x 280 x 65 mm
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka HP
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Çante Laptopi 15.6" HP Focus Topload
WhatsApp Chat WhatsApp Chat