Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 16" Trust Lyon Carry Bag

Ne gjendje
SKU
22860
2 100,00 L
  • Çante dore Trust Lyon Carry Bag per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 16".

  • Ngjyra: Zeze | Përmasa: 315 x 385 x 45 mm

 

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Lyon
  Ngjyra Zeze
  Modeli 315 x 385 x 45 mm
  SKU 22860
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 16" Trust Lyon Carry Bag
WhatsApp Chat WhatsApp Chat