Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 17.3" Burnur Carry Bag

Ne gjendje
SKU
N/A
3 000,00 L
  • Çante dore Burnur per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 17.3".

  • Ngjyra: Zeze | Përmasa: 45.72 x 5.08 x 33.02 cm

 

●  ●  ●

  Marka

Burnur

  Modeli Case for Laptop 17.3"
  Ngjyra Zeze
  Modeli 45.72 x 5.08 x 33.02 cm
  SKU N/A
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Technosoft
Madhesia e Monitorit 17" - 17.3"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 17.3" Burnur Carry Bag
WhatsApp Chat WhatsApp Chat