Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Desktop PC T100i (Intel Core i3-10100 (3.6GHz-4.3GHz, 6MB), 16GB(2 x 8GB) DDR4, SSD 480GB, DVD-RW) 24 muaj garanci

Ne gjendje
SKU
PC T100i5
49 900,00 L
  • Desktop PC T100i5 | Shume i pershtatshem per zyre dhe shtepi

  • Intel Core i3-10100 (3.6GHz - 4.3GHz, 6MB) | Intel® UHD Graphics 630 | 16GB DDR4 (2 x 8GB)

  • 480GB SSD | Windows | 24 Muaj Garanci

 

●  ●  ●

Procesor

Intel Core i3-10100 (3.6GHz - 4.3GHz, 6MB)

8919 Pike nga CPUBenchmark

Chipset

Integrated

Motherboard

MSI H410M-A PRO ProSeries

Memorja RAM

16GB (2 x 8GB), DDR42666MHz, Kingston C19

Hard Disk

SanDisk SSD PLUS 480GB SATA III 6Gb/s

Kartë Grafike

Intel® UHD Graphics 630.

Të tjera

LG DVD-RW

Portat e komunikimit

  • Keyboard / Mouse

  • 1 x DVI-D port

  • 1 x HDMI™ 1.4 port

  • 4 x USB 3.2 Gen 1 ports

  • 6x USB 2.0 ports

  • 1 x LAN Port

  • Audio Connectors

Sistemi I Operimit

Windows

SKU

PC T100i5

Garanci

24 Muaj

Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Technosoft
Procesori Intel Core i3
Gjenerata Procesorit Intel Gjen. 10-te
RAM 16GB
SSD 480GB
Karte Grafike Intel (e integruar)
Veçori DVD-RW
Sistemi i Operimit Windows 10
Garancia 24 Muaj
WhatsApp Chat WhatsApp Chat