Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Gaming PC H500 ARGB (Gigabyte B450 AORUS M, AMD Ryzen 7 3800XT, 16GB DDR4 (2x8 Kit), 500GB NVMe, MSI RTX 2080 SUPER Ventus, 750W)

Ne gjendje
SKU
Gaming PC H500 AMD
224 900,00 L
 • Gaming PC CoolerMaster H500 |  Nje SUPER PC per çdo krijues dhe per çdo "Streamer" profesional

 • AMD Ryzen 7 3800XT (3.9GHz - 4.7GHz, 32MB) | 16GB DDR4 Kit | 500GB Samsung 970 EVO NVMe

 • MSI GeForce RTX 2080 SUPER VENTUS OC | 750W MWE Bronze V2 | 24 Muaj Garanci

 

●  ●  ●

Procesor

AMD Ryzen 7 3800XT (3.9GHz - 4.7GHz, 32MB)

23.978 nga CPUBenchmark 

Motherboard

Gigabyte B450 AORUS M

Memorja RAM

16GB DDR4 3200MHz Gskill Ripjaws V (2x8 Kit)

Hard Disk

500GB Samsung 970 EVO M.2 2280 NVMe

 • Lexim: 3,400MB/s, Shkrim: 2,300MB/s

Kartë Grafike

MSI GeForce RTX 2080 SUPER VENTUS OC

 • 19.374 Pike nga Videocard Benchmark

PSU (Grup Ushqimi):

750W, Cooler Master MWE Bronze V2

Portat e komunikimit

 • 1 x DVI-D port
 • 1 x HDMI port

 • Realtek® ALC892 Codec
 • 1 x Realtek® 8111H Gigabit LAN controller

 • 6 x USB 3.2 Gen 1 5Gbps ports

 • 1 x USB 3.2 Gen 1 5Gbps port

 • 6 x USB 2.0 ports

Sistemi I Operimit

Ubuntu

SKU

Gaming PC H500 AMD

Garanci

24 Muaj

Tastiere + Mouse NUK jane te perfshira ne çmim

Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka CoolerMaster
Procesori AMD Ryzen 7
Gjenerata Procesorit AMD Ryzen Gjen. e 3-te
RAM 16GB
SSD 500GB
Karte Grafike Nvidia Dedikuar
NVIDIA GPU RTX 2080 SUPER
Sistemi i Operimit Linux
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Gaming PC H500 ARGB (Gigabyte B450 AORUS M, AMD Ryzen 7 3800XT, 16GB DDR4 (2x8 Kit), 500GB NVMe, MSI RTX 2080 SUPER Ventus, 750W)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat