Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi HP Value Backpack, up to 15.6"

Ne gjendje
SKU
K0B39AA
3 200,00 L
  • Çante shpine HP Value Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: Gri | Përmasa: 312 x 102 x 447 mm

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli Value Backup
  Ngjyra Gri
  Permasa 312 x 102 x 447 mm
  SKU K0B39AA
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka HP
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi HP Value Backpack, up to 15.6"
WhatsApp Chat WhatsApp Chat