Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kabllo Patch

View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Kabllo Rrjeti Value S/FTP Patch Cord Cat.6, halogen-free - 0.5 m, e kuqe, e verdhe, blu, gri

  Duke filluar nga 150,00 L
  • Kabllo Patch për lidhjen e pajisjeve të ndryshme me rrjetin / internetin me koka metalike.

  • I prodhuar fabrikisht me skerme (fletë metalike e laminuar) ne te dy skajet. 

  • Cilesi e larte dhe e garantuar nga marka Gjermane, Value.

  Learn More
 2. Kabllo Rrjeti Roline S/FTP (PiMF) Patch Cord, Cat.6 - 0.3 m

  Duke filluar nga 250,00 L
  • Kabllo Patch për lidhjen e pajisjeve të ndryshme me rrjetin / internetin me koka metalike.

  • I prodhuar fabrikisht me skerme (fletë metalike e laminuar) ne te dy skajet.

  • Cilesi shume e larte dhe e garantuar nga marka Roline.

  Learn More
View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat