Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kabllo DVI

View as Liste Tabele

7 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Kabllo VGA - DVI (18+5) - HD15, M/M, Value

  Duke filluar nga 600,00 L
  • DVI është standardi për transmetimin dixhital midis kartës grafike dhe monitorit dixhital.

  • Avantazhi: Nuk ka humbje të cilësisë.

  • Cilesi e garantuar nga marka Gjermane Value.

  Learn More
View as Liste Tabele

7 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat