Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kabllo HDMI

View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Kabllo HDMI - HDMI, Value

  Duke filluar nga 400,00 L
  • Kabllo HDMI nga marka Gjermane Value.

  • Cilësi superiore me definicion të lartë, plus audio dixhitale me shumë kanale në një kabllo të vetëm.

  Learn More
 2. Kabllo HDMI M. - HDMI F. + Ethernet, F/M, Value (1m)

  Duke filluar nga 400,00 L
  • Kabllo HDMI Mashkull - HDMI Femer nga kompania Gjermane Value me Internet nga vete kablli.

  • Përballon sinjal të lartë 4K me frekuence 30Hz. 3840 x 2160 @30Hz (4K, Full HD)

  • Plotësisht i veshur për mbrojtjen nga interferencat e ndryshme.

  Learn More
 3. Kabllo HDMI - HDMI, + Ethernet, Value

  Duke filluar nga 600,00 L
  • Kabllo HDMI e bardhe nga marka Gjermane Value.

  • Nga ky kabllo HDMI mund te lidhet edhe interneti.

  • Rezolucion i larte deri ne 3840x2160 @30Hz.

  Learn More
 4. Kabllo HDMI - HDMI, Roline

  Duke filluar nga 1 500,00 L
  • Kabllo HDMI nga marka Gjermane Roline.

  • Per Dolby Digital and DTS, Dolby® TrueHD dhe DTS-HD Master AudioT.

  • Cilësi superiore me definicion të lartë.

  Learn More
 5. Kabllo HDMI - HDMI, Ultra HD + Ethernet, Roline Gold (3840x2160 @ 60Hz)

  Duke filluar nga 2 000,00 L
  • Kabllo HDMI profesionale nga marka Gjermane Roline.

  • Per Dolby Digital and DTS, Dolby® TrueHD dhe DTS-HD Master AudioT.

  • Thjeshte cilësia e kinemase ne nje kabllo te vetem me shpejtesi 18 Gbit/s (600MHz).

  Learn More
View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat