Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Laptop \ Tablete \ Aksesore

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 61

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Port Case Firenze

  Duke filluar nga 4 800,00 L
  • Çantë dore Port Designs Firenze, per grate ne karriere.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6"

  • Ngjyra: Kuqe | Përmasa: 38.5 x 26.5 x 7 cm

  Learn More
 2. Çante Laptopi 15.6" Port Designs - Sydney Port Backpack

  Duke filluar nga 4 300,00 L
  • Cante shpine Port Designs Sydney moderne, kompakte dhe teper elegante.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6"

  • Ngjyra: Blu | Përmasa: 35 x 48.5 x 19 cm

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 61

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat