Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

NZXT H510 Elite White (MSI B460 TOMAHAWK, Intel Core i7 10700, 16GB DDR4 (2x8 Kit), 1TB NVMe, MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO, Liquid Cooling NZXT Kraken X53, 700W)

Asnje ne gjendje
SKU
NZXT H510 Elite
Çmimi me zbritje 220 000,00 L Çmimi 240 000,00 L
 • Gaming PC NZXT H510 Elite |  Nje PC per çdo krijues Elite dhe per çdp Gamer Profesional

 • Intel Core i7 10700 (2.9GHz - 4.8GHz, 16MB) | 16GB DDR4 Kit | 1TB M2 NVMe Kingston A2000

 • MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO | 700W EVGA PSU | 24 Muaj Garanci

 

●  ●  ●

Procesor

Intel Core i7 10700 (2.9GHz - 4.8GHz, 16MB)

17.462 nga CPUBenchmark

Motherboard

MSI B460 TOMAHAWK

Memorja RAM

16GB DDR4 3200MHz Gskill Ripjaws V (2x8 Kit)

Hard Disk

1TB Kingston A2000 M.2 2280 NVMe

Kartë Grafike

 • MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO
 • 19.374 Pike nga Videocard Benchmark

PSU (Grup Ushqimi):

Ftohes:

700W EVGA 700 BR

Liquid Cooling NZXT Kraken X53

Portat e komunikimit

 • 1 x DVI-D port
 • 1 x HDMI port

 • Realtek® ALC1200 Codecc
 • 1 x Realtek® RTL8125B 2.5Gbps LAN controller

 • 1 x Intel® I219V 1Gbps LAN controller

 • 6x USB 3.2 Gen 1 5Gbps ports

 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps port

 • 6x USB 2.0 ports

Sistemi I Operimit

Ubuntu

SKU

NZXT H510 Elite White

Garanci

24 Muaj

Tastiere + Mouse NUK jane te perfshira ne çmim

Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka NZXT
Procesori Intel Core i7
Gjenerata Procesorit Intel Gjen. 10-te
RAM 16GB
SSD 960GB
Karte Grafike Nvidia Dedikuar
NVIDIA GPU RTX 2080 SUPER
Veçori Liquid Cooling
Sistemi i Operimit Linux
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniNZXT H510 Elite White (MSI B460 TOMAHAWK, Intel Core i7 10700, 16GB DDR4 (2x8 Kit), 1TB NVMe, MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO, Liquid Cooling NZXT Kraken X53, 700W)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat