Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

NZXT H510 Elite White (MSI MAG Z490 Tomahawk, Intel Core i9-10900K, 32GB DDR4 (2x16 Kit) RGB, 1TB NVMe, Gigabyte RTX 3090 GAMING OC 24G, MSI MAG Core Liquid 240R, 750W Gold)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
NZXT H510 Elite White
554 900,00 L
 • Gaming PC NZXT H510 Elite |  Per çdo Content Creator dhe per çdo Extreme Gamer

 • Intel Core i9-10900K (5.3GHz, 20MB) | 32GB DDR4 Kit RGB | 1TB Kingston A2000 NVMe M.2

 • Gigabyte RTX 3090 GAMING OC 24G | Windows 10 Pro 64-bit Genuine | 24 Muaj Garanci

 • Chieftec 750W Polaris PPS-750FC, 80 PLUS Gold | MSI MAG Core Liquid 240R (2 x ARGB)

 • Ideal per programe si Lumion, Adobe Premiere, V-Ray, 3Ds Max, Revit, etj.

 

●  ●  ●

Procesor

Intel Core i9-10900K (3.7GHz - 5.3GHz, 20MB)

24045 nga CPUBenchmark

Motherboard

MSI MAG Z490 Tomahawk

Memorja RAM

32GB DDR4 3000MHz, Kingston HyperX Predator, Kit of 2, RGB

Hard Disk

1TB Kingston A2000 NVMe M.2

 • Lexim: 2200MB/s, Shkrim: 2000MB/s

Kartë Grafike

Gigabyte RTX 3090 GAMING OC 24G

 • 25.027 Pike nga Videocard Benchmark

PSU (Grup Ushqimi):

Ftohes:

Chieftec 750W Polaris PPS-750FC, 80 PLUS Gold

MSI MAG Core Liquid 240R, 2x ARGB Fan

Portat e komunikimit

 • 6 x SATA 6Gb/s ports

 • 2 x M.2 slots (Key M)

 • 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-A

 • 7 x USB 3.2 Gen 1 5Gbps

 • 2 x USB 2.0 ports

 • 4 x USB 2.0 ports

 • Realtek® ALC1200-VD1 Codec

 • 1 x Realtek® RTL8125B-CG 2.5G LAN Controller

 • 1 x Intel I219V 1G LAN

Sistemi I Operimit

Windows 10 Pro 64-bit

SKU

NZXT H510 Elite White 3090

Garanci

24 Muaj

Tastiere + Mouse NUK jane te perfshira ne çmim

Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka NZXT
Procesori Intel Core i9
Gjenerata Procesorit Intel Gjen. 10-te
RAM 32GB
SSD 1TB
Karte Grafike Nvidia Dedikuar
NVIDIA GPU RTX 3090
Veçori Liquid Cooling
Sistemi i Operimit Windows 10 Pro
Garancia 24 Muaj
WhatsApp Chat WhatsApp Chat