Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

NZXT H510 Elite White Plus (ASUS ROG Strix Z490-G, Intel Core i7-10700KF, 32GB DDR4 RGB, 500GB NVMe, MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X, 750W Gold, NZXT Kraken X53 RGB)

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
NZXT H510 Elite White Plus
269 900,00 L
 • Gaming PC NZXT H510 Elite White Plus | Per çdo Content Creator dhe per çdo Gamer

 • Intel Core i7-10700KF (5.1GHz, 16MB) | 32GB DDR4 RGB | 500GB Kingston A2000 NVMe M.2

 • MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X OC 8GB GDRR6750W Cooler Master Gold V2, Full modular

 • NZXT Kraken X53 RGB, CPU Liquid Cooler | 24 Muaj Garanci | Windows 10 Pro 64-bit Genuine

 

●  ●  ●

Procesor

Intel Core i7-10700KF (3.8GHz - 5.1GHz, 16MB)

 • 19.217 nga CPUBenchmark

Motherboard

ASUS ROG Strix Z490-G

Memorja RAM

32GB DDR4 3200MHz, PNY, Kit of 4, RGB

Hard Disk

500GB Kingston A2000 NVMe M.2

 • Lexim: 2200MB/s, Shkrim: 2000MB/s

Kartë Grafike

MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X OC 8GB GDRR6

 • 21.861 Pike nga Videocard Benchmark

PSU (Grup Ushqimi):

Ftohes:

750W Cooler Master MWE Gold V2, Full modular

NZXT Kraken X53 RGB, CPU Liquid Cooler

Portat e komunikimit

 • 6 x SATA 6Gb/s ports

 • 2 x M.2 slots (Key M)

 • 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-A

 • 7 x USB 3.2 Gen 1 5Gbps

 • 2 x USB 2.0 ports

 • 4 x USB 2.0 ports

 • Realtek® ALC1200-VD1 Codec

 • 1 x Realtek® RTL8125B-CG 2.5G LAN Controller

 • 1 x Intel I219V 1G LAN

Sistemi I Operimit

Windows 10 Pro 64-bit

SKU

NZXT H510 Elite White Plus

Garanci

24 Muaj

Tastiere + Mouse NUK jane te perfshira ne çmim

Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka NZXT
Procesori Intel Core i7
Gjenerata Procesorit Intel Gjen. 10-te
RAM 32GB
SSD 500GB
Karte Grafike Nvidia Dedikuar
NVIDIA GPU RTX 3070
Veçori Liquid Cooling
Sistemi i Operimit Windows 10 Pro
Garancia 24 Muaj
WhatsApp Chat WhatsApp Chat