Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

ABKONCORE 100% Mechanical Hot Swappable Gaming Keyboard K595, Full Key Rollover Wired USB Rainbow LED Backlit, 104 Keys Splash-Proof GTMX Blue Switches

Ne gjendje
SKU
ABKO-KB-K108-SACM-CRRD-SILENT
4 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming nga ABKONCORE me butona nga GTMX switches.

  • Shume e pershtatshme per profesional gaming. Rezistente nga uji. Self-repairable keyboard

  • 16.8m ngjyra te ndryshme te konfigurueshme | Shume preçize dhe e shpejte.

●  ●  ●

  Marka ABKONCORE
  Modeli K595
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori
  • 100% MECHANICAL GAMING KEYBOARD

  • 100% Anti-Ghosting

  • Solid Aircraft - Click-type double-shot injection keycaps switches

  • Self-repairable keyboard with the GTMX switches 

  • RGB lighting per-key programmable directly on keyboard
  Ngjyra 16.8M lloje ngjyrash
  Gjatesia e kabllit 1.8M
  SKU ABKO-KB-K108-SACM-CRRD-SILENT
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Abkoncore
Komunikimi USB 2.0
WhatsApp Chat WhatsApp Chat