Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Access Point Mikrotik cAP ac Dual-Band AC1200 (RBcAPGi-5acD2nD)

Asnje ne gjendje
SKU
RBcAPGi-5acD2nD
8 100,00 L
  • Access Point nga Mikrotik per vendosje ne tavan dhe mur me shpejtesi 1200 Mbit/s.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim hyrje dhe dalje PoE per lidhjen e nje pajisje tjeter PoE.

●  ●  ●
  Marka Mikrotik
  Modeli cAP ac
  Portat
2 x PoE port (PoE in & PoE out)
  Shpejtësia
  • 300 Mbps ne 2.4GHz

  • 867 Mbps ne 5GHz

  Frekuenca 2.4GHz & 5GHZ
  Funksionet bazë Konfigurim nga Winbox
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • 2 antena te brendshme

  • Vendosje ne Tavan

  • PoE injector

  SKU RouterBOARD RBcAPGi-5acD2nD
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka MiktroTik
Frekuenca e Rrjetit Dual Band (2.4GHz + 5GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniAccess Point Mikrotik cAP ac Dual-Band AC1200 (RBcAPGi-5acD2nD)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat