Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Access Point Ubiquiti UniFi, Weatherproof, Enterprise Wi-Fi System (UAP-AC-Pro)

Ne gjendje
SKU
AP-AC-Pro
19 900,00 L
 • Access Point i jashtem, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.

 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

 • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli AP AC Long Range
  Portat
 • 1 x PoE port

 • 1 x Gigabit Ethernet

  Shpejtësia
 • 450Mbps ne 2.4GHz

 • 1300Mbps ne 5GHz

  Frekuenca
 • 2.4GHz

 • 5GHz

  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
 • 2.4GHz & 5GHz Guest Network

 • Vendosje ne Tavan

 • 3x3 11AC MIMO Technology

  SKU UAP-AC-Pro
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Dual Band (2.4GHz + 5GHz)
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniAccess Point Ubiquiti UniFi, Weatherproof, Enterprise Wi-Fi System (UAP-AC-Pro)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat