Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)

Ne gjendje
SKU
AP-AC-LR
Çmimi me zbritje 12 900,00 L Çmimi 15 600,00 L
  • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli AP AC Long Range
  Portat 1 x PoE port
  Shpejtësia
  • 450Mbps ne 2.4GHz

  • 867Mbps ne 5GHz

  Frekuenca
  • 2.4GHz

  • 5GHz

  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • 2.4GHz & 5GHz Guest Network

  • Vendosje ne Tavan

  SKU UAP-AC-LR
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Dual Band (2.4GHz + 5GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniAccess Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat