Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Adaptor Ubiquiti Networks 24V PoE 1A Adapter (POE-24-24W)

Ne gjendje
SKU
POE-24-24W
1 900,00 L
  • Përçim i korrentit dhe LAN-it nëpërmjet një kablli të vetëm LAN.

  • Adaptorët PoE Ubiquiti ofrojnë, mbrojtje nga mbitensioni, shkarkimet e rrymës dhe tokëzim.

  • 24V 1A (24VDC @ 1.0A)

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti 
  Modeli POE-24-24W
  Portat
  • 1 x Ethernet LAN

  • 1 x PoE (Power Over Ethernet)

  Te tjera Power Indicator
  SKU
POE-24-24W
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Ubiquiti
Komunikimi Ethernet (LAN 100)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniAdaptor Ubiquiti Networks 24V PoE 1A Adapter (POE-24-24W)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat