Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Adaptor Ubiquiti Networks 48V PoE 0.5A Adapter (POE-48-24W-G)

Ne gjendje
SKU
POE-48-24W-G
2 500,00 L
  • Përçim i korrentit dhe LAN-it nëpërmjet një kablli të vetëm LAN.

  • Adaptorët PoE Ubiquiti ofrojnë, mbrojtje nga mbitensioni, shkarkimet e rrymës dhe tokëzim.

  • 48V 0.5Ah (48VDC @ 0.5A)

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti 
  Modeli POE-48-24W-G
  Portat
  • 1 x Gigabit Ethernet LAN

  • 1 x PoE (Power Over Ethernet)

  Te tjera Power Indicator
  SKU
POE-48-24W-G
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Ubiquiti
Komunikimi Ethernet (LAN 1000)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniAdaptor Ubiquiti Networks 48V PoE 0.5A Adapter (POE-48-24W-G)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat