Language
Shporta

Aksesore & Komponente

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 406

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  Kingston HyperX Predator Black 8GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM XMP (RAM Gaming)

  Kingston HyperX Predator Black 8GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM XMP (RAM Gaming)

  7 500,00 L
  • RAM Gaming per Dekstop PC DDR4 Kingston 8GB.

  • 3000MHz. Predator cilesia maksimale e RAM Gaming nga Kingston.

  • Intel® Extreme Memory Profiles

  Learn More
 2. I ri
  Kingston A2000 M.2 250GB PCI-Express 3.0 x 4 3D NAND Internal Solid State Drive (2280)

  Kingston A2000 M.2 250GB PCI-Express 3.0 x 4 3D NAND Internal Solid State Drive (2280)

  8 000,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston M2 NVMe

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte (2000 MBps / 1500 MBps)

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 3. I ri
  Kingston DataTraveler 106 USB 3.0

  Kingston DataTraveler 106 USB 3.0

  Duke filluar nga 500,00 L
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet Fjalekalimit tuaj

  Learn More
 4. I ri
  SanDisk Ultra CZ48

  Verbatim USB 3.0 Store 'n' Go V3 Flash Drive

  Duke filluar nga 600,00 L
  • Memorje USB 3.0 Verbatim Store 'n' Go | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
 5. I ri
  SanDisk Ultra CZ48

  SanDisk Ultra CZ48 GB USB 3.0 Flash Drive, deri në 100MB/s

  Duke filluar nga 900,00 L
  • Memorje USB 3.0 SanDisk Ultra | Kapaciteti: 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
 6. I ri
  Samsung 500GB SSD USB 3.1 External SSD, Portable Solid State Drive

  Samsung 500GB SSD USB 3.1 External SSD, Portable Solid State Drive

  Duke filluar nga 16 500,00 L
  • Rezistencë nga renja ne toke deri ne 2 metra lartesi. | Ultra Portable.

  • 5 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm. | Kompakt dhe i vogel.

  • Arshivim të dhënash me programim e posaçem Ssamsung "Management software".

  Learn More
 7. Mbajtese per Mouse Razer Gaming Mouse Bungee v2: Drag-Free Wired Mouse Support (Esports-Level Performance)

  3 500,00 L
  • Mbajtese Mouse-i per Profesional eSport Gamer nga Razer.

  • Menaxhon kabllon dhe nuk lejon qe mouse-i te jete i bezdisshem gjate perdorimit.

  • Ideale per turne apo kampionate MOBA.

  Learn More
 8. I ri
  Mouse Gaming Razer Abyssus Lite & Razer Goliathus Mobile Construct Edition – 400 DPI

  Mouse Gaming Razer Abyssus Lite & Razer Goliathus Mobile Construct Edition – 400 DPI

  6 000,00 L
  • Gaming Mouse Razer Abyssus Lte me 6.400 DPI + Tapet Razer Goliathus.

  • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.

  • Ndriçim nga poshte mouse-it nga teknologjia Chroma.

  Learn More
 9. HDD NAS WD Red 2TB – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 256MB Cache

  14 000,00 L
  • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet NAS.

  • Besueshmeri maksimale per sistemet 24x7.

  • Memorje Cache 256MB | 36 muaj Garanci.

  Learn More
 10. I ri
  CORSAIR CX Series, CX850M, 850Watt, 80 PLUS Bronze Certified Modular ATX Power Supply Unit

  CORSAIR CX Series, CX850M, 850Watt, 80 PLUS Bronze Certified Modular ATX Power Supply Unit

  16 000,00 L
  • Grup ushqimi Modular PSU 850W nga marka me e mire ne bote per PSU CORSAIR.

  • Cilesi e garantuar "80 PLUS BRONZE CERTIFIED POWER SUPPLY".

  • I qete dhe shume i fuqishem per çdo Gaming PC apo Workstation.

  Learn More
 11. I ri
  CORSAIR VS Series, VS6500, 650Watt, 80+ White Certified, Power Supply

  CORSAIR VS Series, VS6500, 650Watt, 80+ White Certified, Power Supply

  8 600,00 L
  • Grup ushqimi PSU 650W nga marka me e mire ne bote per PSU CORSAIR.

  • Cilesi e garantuar "80 PLUS BRONZE CERTIFIED POWER SUPPLY".

  • I qete dhe shume i fuqishem per çdo Gaming PC apo Workstation.

  Learn More
 12. EVGA 700W, 80+ BRONZE 700W Power Supply

  9 500,00 L
  • Grup ushqimi PSU 700W nga marka EVGA.

  • Cilesi e garantuar "80 PLUS BRONZE CERTIFIED POWER SUPPLY".

  • Nje nder PSU me shitur ne bote per çdo Gaming PC apo Workstation.

  Learn More
 13. I ri
  Cooler Master MWE 650 Bronze, 80+ Bronze Certified 650W Power Supply

  Cooler Master MWE 650 Bronze, 80+ Bronze Certified 650W Power Supply

  10 000,00 L
  • Grup ushqimi PSU 650W nga marka CoolerMaster MWE 650 Bronze.

  • Cilesi e garantuar "80 PLUS BRONZE CERTIFIED POWER SUPPLY".

  • Nje nder PSU me cilesor ne treg per çdo Gaming PC apo Workstation.

  Learn More
 14. I ri
  Cooler Master MasterLiquid Lite 240 Liquid CPU Cooler

  Cooler Master MasterLiquid Lite 240 Liquid CPU Cooler

  12 000,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka CoolerMaster MasterLiquid Lite 240.

  • Air Balance Fan Design realizon qetesi te habitshme per nje FAN 120mm.

  • Nje nder ftohesit me cilesor ne treg per AMD dhe Intel.

  Learn More
 15. I ri
  Kufje Gaming Armaggeddon Pulse 7 Illuminated Gaming Headset

  Kufje Gaming Armaggeddon Pulse 7 Illuminated Gaming Headset

  1 900,00 L
  • Kufje Gaming te bardha me lidhje USB dhe AuioJack

  • Muzike cilesore dhe mikrofon me anulim zhurme.

  • Shume te rehatshme per nje Entry Level Gamer.

  Learn More
 16. Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK220, Optical Sensor 1000dpi Mouse and Keyboard Combo

  5 500,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Logitech MK220 + Mouse.

  • Dizajn Unik dhe shume minimalist.

  • Ideale per ato persona qe jane vazhdimisht ne levizje.

  Learn More
 17. I ri
  EVGA GeForce GTX 1050 Ti Gaming, 4GB GDDR5, DX12 OSD Support (PXOC) Graphics Card

  EVGA GeForce GTX 1050 Ti Gaming, 4GB GDDR5, DX12 OSD Support (PXOC) Graphics Card

  23 000,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5Benchmark (Piket e K.G.): 6075 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1455 MHz / 1341 MHz

  Learn More
 18. I ri
  MSI Nvidia GeForce GTX 1650 Ventus XS 4G OC Graphics Card 4 GB GDDR5, 1740 MHz, DisplayPort, Dual Fan Cooling System

  MSI Nvidia GeForce GTX 1650 Ventus XS 4G OC Graphics Card 4 GB GDDR5, 1740 MHz, DisplayPort, Dual Fan Cooling System

  24 000,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce® GTX 1650 GAMING X 4G  | 896 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 7920 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1860 MHz

  Learn More
 19. Gigabyte GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G Graphics Card, 6GB 192-Bit GDDR5

  36 000,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce® GTX 1660  | 1408 Cuda Cores

  • Video Memory: 6GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 10803 pikë

  • Memory Interface: 192-bit. Core Clocks: 1845 MHz

  Learn More
 20. I ri
  PNY NVIDIA Quadro P2200 PCIe 5GB Graphics Card (Karte Profesionale)

  PNY NVIDIA Quadro P2200 PCIe 5GB Graphics Card (Karte Profesionale)

  69 000,00 L
  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 406

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat