Language
Shporta

Aksesore & Komponente

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 371

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  Gamepad Trust Wireless GXT 545 Yula Wireless, PC, Laptop, PS3

  Gamepad Trust Wireless GXT 545 Yula Wireless, PC, Laptop, PS3

  3 700,00 L
  • Gamepad Wireless nga Trust per PC dhe PS3.

  • 4 - 8 Ore bateri e rikarikueshme. 10 m distance.

  • 13 butona, 2 joystick, D-pad.

  Learn More
 2. Kufje Profesionale Plantronics Blackwire 3225 USB-A Headset, On-Ear Mono Headset, Wired (per Call Center)

  7 400,00 L
  • Kufje profesionale per biseda telefonike te gjata me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB ideale per Call Center me gjatesi 2.2m dhe mundesi hyrje Audio 3.5mm qe hiqet.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • Kujdes sasi e limituar.

  Learn More
 3. Kufje Profesionale Plantronics Blackwire 3220 USB-A Headset, On-Ear Mono Headset, Wired (per Call Center)

  4 990,00 L
  • Kufje profesionale per biseda telefonike te gjata me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB ideale per Call Center me gjatesi 2.2m.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • Kujdes sasi e limituar.

  Learn More
 4. Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 8G Graphics Card, 3X Windforce Fans, 8GB 256-Bit GDDR6

  79 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce® RTX 2070 SUPER™  | 2560 Cuda Cores

  • Video Memory: 8GB GDDR6 | Benchmark (Piket e K.G.): 14.089 pikë

  • Memory Interface: 256-bit. Core Clocks: 14.000 MHz

  Learn More
 5. Gigabyte GeForce® GTX 1050 Ti OC, Low Profile, 4GB GDDR5, 128 Bit

  23 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6033 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1442MHz 1328MHz

  Learn More
 6. Kufje Profesionale Jabra Evolve 20 Stereo UC - Professional Unified Communicaton Headset USB Headset (per Call Center)

  5 500,00 L
  • Kufje profesionale me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB Headset ideale per Call Center me gjatesi 1.2m. Certifikuar per Microsoft Skype Business.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • Kujdes sasi e limituar.

  Learn More
 7. Zbritje
  MSI Gaming Radeon RX570 - 256-bit - 8GB GDRR5 - DirectX 12 - VR Ready

  MSI Gaming Radeon RX570 - 256-bit - 8GB GDRR5 - DirectX 12 - VR Ready

  Çmimi me zbritje 23 900,00 L Çmimi 29 900,00 L
  • Chipset: Radeon™ RX 570 | 2048 Stream Processors

  • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6905 Pike

  • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: Boost: 1268 MHz

  Learn More
 8. HyperX Savage Exo 480g Compact External SSD USB-C, USB 3.1 SHSX100/480G - Photo, Video, Gaming Storage

  15 400,00 L
  • Rezistencë Ekstreme, External 3D NAND SSD. 

  • 10 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm.

  • SSD e jashtme per Gaming per XBOX One and PS4.

  Learn More
 9. Zbritje
  Maxtor 500GB USB 3.0 portable hard drive

  Maxtor 500GB USB 3.0 portable hard drive

  Çmimi me zbritje 5 500,00 L Çmimi 5 800,00 L
  • HDD i jashtem me kapacitet 500GB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  Learn More
 10. Maxtor 4TB USB 3.0 portable hard drive

  14 800,00 L
  • HDD i jashtem me kapacitet 4TB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Ideal per arshivim ose backup-e te medha.

  Learn More
 11. Transcend 240GB SSD USB 3.1 Gen 2 USB Type-C ESD230C Portable Solid State Drive

  7 200,00 L
  • Rezistencë Ekstreme, Ultra Portable.

  • 10 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm.

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup".

  Learn More
 12. Transcend 4TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3G SJ25M3G Rugged External Hard Drive

  Duke filluar nga 21 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 13. Transcend 2TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3G Rugged External Hard Drive

  Duke filluar nga 10 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 14. Transcend 25H3B Military Drop Tested 2TB USB 3.0 H3 External Hard Drive

  Duke filluar nga 11 700,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 15. Transcend 2TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25C3N SJ25C3N External Hard Drive

  11 700,00 L
  • Dizajn modern dhe shume i holle.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  Learn More
 16. Transcend 1TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25C3N SJ25C3N External Hard Drive

  7 900,00 L
  • Dizajn modern dhe shume i holle.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  Learn More
 17. Transcend 1TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3G SJ25M3G Rugged External Hard Drive

  Duke filluar nga 7 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 18. Transcend 1 TB StoreJet MC Military Drop Tested USB Type-C External Hard Drive

  7 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 19. Transcend 1 TB Military Drop Tested 25H3B USB 3.0 H3 External Hard Drive

  Duke filluar nga 7 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 20. WD 3TB My Book Desktop Hard Drive

  17 100,00 L
  • Lidhje me USB 3.0

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë "Auto Backup", dhe "Hardware encryption"

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 371

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat