Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Aksesore

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 308

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Kingston 128GB, MICROSDXC Canvas Go

  2 800,00 L
  • Karte memorje micro SDXC nga marka Kingston | Kapaciteti: 128GB.

  • Ideale për regjistrime 4K, me rezolucion Ultra HD.

  • E pershtatshme per Tableta ose Smartphone me sistem Android.

  • Shpejtesi leximi deri ne 90MB/s.

  Learn More
 2. Kingston Canvas Go!, 64GB, microSDXC, Class 10 microSD Memory Card, UHS-I 90MB/s R, Flash Memory Card with Adapter

  2 000,00 L
  • Karte memorje micro SDXC me adaptor nga marka Kingston | Kapaciteti: 64GB.

  • Ideale për regjistrime 4K, me rezolucion Ultra HD.

  • E pershtatshme per Tableta ose Smartphone me sistem Android.

  • Shpejtesi leximi deri ne 90MB/s.

  Learn More
 3. Kingston 64GB Data Traveler DUO3C, USB 3.0/3.1 + Type-C

  2 200,00 L
  • Memorje USB nga Kinsgton, per porta USB Type-A dhe Type-C | Kapaciteti: 64GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video per PC dhe Celular.

  Learn More
 4. Kingston DataTraveler 100 G3, USB Flash Drive

  2 900,00 L
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 128GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje shpejtesi te larte.

  Learn More
 5. I ri
  HyperX Pulsefire Core, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3327 Sensor up to 6,200DPI

  HyperX Pulsefire Core, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3327 Sensor, 6,200DPI

  5 500,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 7 butona te konfigurueshem.

  • Mouse shume cilesor nga HyperX | Dizajn simetrik dhe shume komfort ne dore.

  • Precizion tejmase i larte me sensor Pixart 3327.

  Learn More
 6. I ri
  HyperX Pulsefire FPS Pro, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3389 Sensor Up to 16,000 DPI

  HyperX Pulsefire FPS Pro, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3389 Sensor, 16,000 DPI

  6 800,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 6 butona te konfigurueshem. Dizajn shume komfort.

  • Butona te medhenj qe mundesojne kontrolle te lehta | Nder mouse-at me te mire ne bote, me 16.000 DPI.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers profesional. Mouse shume i shpejte dhe shume preçiz nga marka HyperX.

  Learn More
 7. I ri
  HyperX Pulsefire Surge, RGB Wired Optical Gaming Mouse, Pixart 3389 Sensor up to 16000 DPI

  HyperX Pulsefire Surge, RGB Wired Optical Gaming Mouse, Pixart 3389 Sensor, 16000 DPI

  7 900,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 6 butona te konfigurueshem. Ndriçim RGB 360°.

  • Mouse shume i shpejte nga marka HyperX, me 16.000 DPI. Mouse Gaming me i shitur ne bote.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers. Precizion tejmase i larte me sensor Pixart 3389.

  Learn More
 8. I ri
  Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

  Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

  7 500,00 L
  • Mouse gaming me butona mekanik. Projektuar per Pro Gamers

  • Ndryshim i ndriçimit RGB me 16.8M ngjyra | Pajisur me sensor HERO per shpejtesi dhe preçizion shume te larte.

  • 1MS report rate. Shume i lehte dhe i shpejte.

  Learn More
 9. I ri
  Logitech G502 Hero High Performance Gaming Mouse, RGB Lighting, 16000 DPI

  Logitech G502 Hero High Performance Gaming Mouse, RGB Lighting, 16000 DPI

  7 900,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 11 butona te konfigurueshem. Kontroll i ndriçimit me LIGHTSYNC RGB

  • Mouse me cilesor nga Logitech | Nder mouse-at me te mire ne bote, me 16.000 DPI.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers profesional. Menaxhim i peshes.

  Learn More
 10. Mouse Logitech M330 Silent Plus Wireless Black

  3 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M330 Silent Plus.

  • Mouse shume i qete, ideal per zyre. Dizenjuar qe te jete shume komfort dhe preçiz ne perdorim.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 24 muaj kohezgjatje te baterive. Veshje gome.

  Learn More
 11. Mouse Logitech M280, Wireless Mouse, black, 2.4GHz, 1000 DPI

  2 800,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M280

  • Shume preçiz dhe komfort ne perdorim. Bateri qe zgjasin deri ne 18 muaj.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome.

  Learn More
 12. Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  2 800,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  • 9 ngjyra te ndryshme RGB, te ndryshueshme direkt nga tastiera. Rezistente nga pikave te ujit.

  • Gaming Mode (Lock Windows Key) | 1.4m gjatesi e kabllit.

  Learn More
 13. Kufje Trust Primo Chat Headset

  1 000,00 L
  • Kufje Trust Primo Chat Headset cilesore dhe ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofon fleksibel dhe i ndjeshëm. Per Chat ose aplikacione te ngjashme me Skype.

  Learn More
 14. Honeywell, 1200G-2 Barcode Scanner, The Barcode Experts

  9 900,00 L
  • Barkod Reader ose Skaner nga marka me e mire ne bote, Honeywell.

  • Ideal per farmaci, markete te vogla dhe dyqaneve te ndryshme.

  Learn More
 15. Honeywell Hyperion 1300g, Wired Light Industrial Linear imaging 1D, Barcode Scanner, USB Kit

  12 000,00 L
  • Barkod Reader ose Skaner nga marka me e mire ne bote, Honeywell.

  • Lexon standartet e simboleve 1D me nje performance shume te mire dhe te shpejte.

  • Ideal per farmaci, markete te vogla dhe dyqaneve te ndryshme.

  Learn More
 16. Honeywell Voyager 1400g, Laser Barcode Scanner, Omni-directional, 1D, PDF, 2D

  15 500,00 L
  • Barkod Reader ose Skaner nga marka me e mire ne bote, Honeywell.

  • Lexon te gjitha standartet e simboleve 1D, PDF417 & 2D

  • Dizenjuar ti rezistoje renieve ne toke deri nga 1,5m lartesi.

  • Ideal per farmaci, markete te vogla dhe dyqaneve te ndryshme.

  Learn More
 17. I ri
  Mouse Gaming Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, Ultra Fast FPS Gaming Mouse

  Mouse Gaming Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, Ultra Fast FPS Gaming Mouse

  5 500,00 L
  • Mouse gaming me i shpejti ne bote me Fusion Engine technology

  • Ndryshim i ndriçimit | 8 here me i shpejte se Mouse-at standard.

  • Projektuar posaçerisht per Pro Gamers. Menaxhim i DPI ne menyre te menjehershme.

  • 1MS report rate enables tracking speeds of up to 10 meters/second (420 ips)

  Learn More
 18. XPG Battleground XL Prime RGB Lighting Extra Large Gaming Mouse Mat, Durable, Water-Resistant Cordura Fabric, Non-Slip Rubber Base (900mm x 420 mm x 4mm)

  6 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka XPG

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

  Learn More
 19. HyperX FURY S Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (450x400x4mm)

  2 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 450mm x 400mm x 4mm

  Learn More
 20. I ri
  HyperX Fury S X-Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (900mm x 420mm x 4mm)

  HyperX Fury S X-Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (900mm x 420mm x 4mm)

  4 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 308

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat