Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 56

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

  Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

  14 900,00 L
  • UE BOOM 3 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 15 ore bateri | DEEP ACCURATE BASS

  Learn More
 2. I ri
  Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

  Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

  9 900,00 L
  • UE WONDERBOOM 2 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 13 ore bateri | Outdoor Bost.

  Learn More
 3. Bokse USB Trust Speaker system - 2.0, Volume Control, 12W

  2 500,00 L
  • Bokse me ndriçim automatik RGB nga Trust

  • Cilese muzike e larte | Kontroll i volumit nga jashte

  • Dizajn modern | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 4. Bokse Bluetooth Trust Evon - 2.1 Speaker System, 30W

  4 900,00 L
  • Bokse Trust me lidhje pa tel, Bluetooth, Evon 2.1 Speaker Set.

  • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas.

  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi deri 30 Watt.

  • Përdoret me PC, tablet, telefon, TV, DVD, CD, mp3 ose pajisje të tjera audio.

  Learn More
 5. Bokse Soundbar USB Trust GXT 618 Asto Sound Bar PC Speaker, 12W

  3 500,00 L
  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Fuqia maksimale 12W (6W RMS) 

  • Tingull i pasur stereo nga altoparlanti kompakt, për t’u vendosur nën çdo monitor PC ose TV.

  • Butonin e kontrollit të vëllimit të ndriçuar

  • Lidhje mikrofoni dhe kufje në mënyrë të përshtatshme në anën e përparme të mundësuar nga USB-ja.

  Learn More
 6. Bokse USB SonicGear Quatro 2 - 2.0 Speaker System

  Duke filluar nga 1 200,00 L
  • Bokse me korrent nga USB per PC dhe Laptop.

  • Cilese muzike e larte dhe e qarte.

  • Te thjeshte dhe shume te vegjel.

  Learn More
 7. Bokse SonicGear Titan 5 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  4 100,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 5 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 5 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 8. Bokse SonicGear Titan 9 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  7 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 9 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 9 eshte nje sistem audio 2.1 me ultra bas me karte SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 9. Bokse SonicGear Titan 7 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  4 700,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 10. Bokse SonicGear KBX 800 - Portable Speaker – Mikrofon i pershire

  6 200,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi 30W. Mikrofon i perfshire per karaoke.

  • Bluetooth, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input.

  • Bateri e integruar qe mban deri 2 ore muzike

  Learn More
 11. Bokse SonicGear KBX5000 - Monitor 14" HD - 2 x Mikrofon i pershire - Portable Speakers

  28 400,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi 30W. 2 Mikrofona te perfshire per karaoke.

  • Monitor 14' HD LCD | Bluetooth, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input.

  • Bateri e integruar qe mban deri 5 ore muzike | Ideale per festa dhe raste te ndryshme.

  Learn More
 12. Bokse SonicGear EVO 11 - 2.1 Speaker System - 120W (Bluetooth)

  13 400,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer | Fuqi maksimale 120W.

  • Hyrje USB dhe karte memorje | Lidhje Blueooth.

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

  Learn More
 13. Bokse Elysium TOT - Portable Speaker

  4 300,00 L
  • Bokse portativ me nje dizajn unik dhe shume ne mode.

  • Cilesi maksimale dhe bateri qe mban deri 4 ore.

  • Vend per kufje | 12 muaj Garanci

  Learn More
 14. Bokse Soundbar USB Sonicgear BT300 White

  2 700,00 L
  • Bokse Soundbar me ndriçim ne baze te muzikes.

  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Vend per kufje dhe karte memorje | Radio e perfshire

  Learn More
 15. Bokse Soundbar SonicGear BT-2100 + Heavy Bass

  6 100,00 L
  • Bokse Soundbar dhe Bas i fuqishem per TV dhe Dekstop me ekran LED

  • Me korrent per vendosje para monitorit ose TV. 

  • Vend per kufje | Ideale per Home Theater

  Learn More
 16. Bokse Soundbar USB Sonicgear U300

  1 800,00 L
  • Bokse Soundbar me ndriçim ne baze te muzikes.

  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Vend per kufje dhe mikron.

  Learn More
 17. Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  20 800,00 L
  • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.

  • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.

  • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.

  Learn More
 18. Bokse Portable Armaggeddon Puma III Camouflage (Bluetooth)

  5 900,00 L
  • Bokse portativ Bluetooth Armaggeddon Puma III Portable Speaker

  • Te rikarikueshme | Vend per USB me muzike dhe karte memorje

  • Ideale per udhetime | Mund te lidhet edhe me Laptop

  Learn More
 19. Bokse Microlab M105 – 2.1 Speaker System – Black

  2 900,00 L
  • Bokse me sistem 2.1 (2 satelite në vete + 1 bas) për cilësi audio të shkelqyer.

  • Ideale për dhomë dhe për ato persona që dëgjojnë muzikë shpesh.

  Learn More
 20. Bokse USB Logitech Z120 - 2.0 Speaker System

  2 200,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje me audio jack nga marka Logitech. Korrent nga USB.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 56

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat