Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Keyboard (Tastiere)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 60

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  2 800,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  • 9 ngjyra te ndryshme RGB, te ndryshueshme direkt nga tastiera. Rezistente nga pikave te ujit.

  • Gaming Mode (Lock Windows Key) | 1.4m gjatesi e kabllit.

  Learn More
 2. Tastiere + Mouse Gaming Trust GXT 838 Azor Gaming Combo (Keyboard + Mouse) - RGB

  3 900,00 L
  • Tastiere Gaming Trust GXT 838 Azor Gaming Combo, tastiere + mouse.

  • Teknologji Advanced Anti-Ghosting per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar dhe Gaming Mode.

  • Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC ose Laptop. 12 butona multimedia.

  Learn More
 3. I ri
  Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard RGB

  Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard RGB

  9 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard

  • Teknologji Advanced Anti-Ghosting per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.

  • Nje nder tastierat me te mira ne treg. Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC ose Laptop.

  • Tastier shume rezistente dhe jete gjate.

  Learn More
 4. I ri
  Tastiere + Mouse Wireless Combo LogiLink QWERTZ (GJermane)

  Tastiere + Mouse Wireless Combo LogiLink QWERTZ (GJermane)

  2 900,00 L
  • Tastiere Combo Wireless LogiLink + Mouse i perfshire.

  • 10m distance Wireless.

  • QWERTZ.

  Learn More
 5. I ri
  Tastiere + Mouse Wireless Genius SMART READY Wireless Keyboard with mouse

  Tastiere + Mouse Wireless Genius SMART READY Wireless Keyboard with mouse

  2 800,00 L
  • Tastiere Genius SMART READY Wireless + Mouse i perfshire.

  • 10m distance Wireless.

  • E pershtatshme per Windows 7, 8, 8.1, 10 ose Mac OS X 10.8

  Learn More
 6. Tastiere + Mouse Wireless Combo Manhattan QWERTZ (GJermane)

  2 000,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Manhattan + Mouse i perfshire.

  • 10m distance Wireless.

  • QWERTZ.

  Learn More
 7. I ri
  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (e bardhe)

  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (e bardhe)

  2 000,00 L
  • Tastiere e sheshte me lidhje USB per zyre dhe shtepi nga Dell.

  • Butona shume komfort dhe te bute. 

  Learn More
 8. I ri
  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

  2 300,00 L
  • Tastiere e sheshte me lidhje USB per zyre dhe shtepi nga Dell.

  • Butona shume komfort dhe te bute. 

  • Tastiera eshte Origjinale.

  Learn More
 9. I ri
  Tastiere Trust Erou Silent Keyboard, shume e rehatshme

  Tastiere Trust Erou Silent Keyboard, shume e rehatshme

  1 900,00 L
  • Nder tastierat me cilesore me lidhje USB ideale per zyre dhe shtepi.

  • Taste te bute dhe te izoluar per pastrim te thjeshte.

  • 13 butona multimedia. Veshje gome per stabilitet dhe rehatine e dores

  Learn More
 10. Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK220, Optical Sensor 1000dpi Mouse and Keyboard Combo

  5 500,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Logitech MK220 + Mouse.

  • Dizajn Unik dhe shume minimalist.

  • Ideale per ato persona qe jane vazhdimisht ne levizje.

  Learn More
 11. Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

  18 800,00 L
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

  Learn More
 12. Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Orange Switch)

  25 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Orange Switch. 

  Learn More
 13. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch) - Roze

  18 300,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 me ngjyre Roze.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 14. Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard: Opto-Mechanical Key Switches - Instant Actuation - Chroma RGB Lighting - Magnetic Plush Wrist Rest - Dedicated Media Keys & Dial

  29 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard per lojtare profesional.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | Ndriçim nga poshte tastieres | Mbeshtetese gome.

  • Tastiera me profesionale gaming ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Opto-Mechanical Switch.

  Learn More
 15. Keypad Mekanike Gaming Razer Orbweaver Chroma, Palm-Rest Modules, Green Mechanical Switches

  18 500,00 L
  • Gjysem Tastiere Mekanike Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 32 butona plotësisht të programueshëm. 

  Learn More
 16. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch)

  14 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 17. Gaming Razer Turret Lapboard - Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming - Bluetooth Enabled

  23 000,00 L
  • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)

  • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.

  • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.

  Learn More
 18. Keypad Gaming Razer Tartarus V2 Mecha-Membrane - Gaming Keypad

  11 100,00 L
  • Gjysem Tastiere Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 32 butona plotësisht të programueshëm.

  Learn More
 19. Tastiere & Mouse Wireless Alcatroz AirPad 1 Touch TV Keyboard with Built-In Touchpad

  • Tastiere per TV dhe per PC. Ideale per dhomen tuaj.

  • Tastiere Combo Wireless Alcatroz AirPad 1 Touch TV + Mouse.

  • 10m distance. 12 muaj bateri.

  Learn More
 20. Tastiere Gaming Armaggeddon AK-666s FX Kalashnikov Gaming Keyboard

  1 900,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon AK-666s FX Kalashnikov.

  • Antighosting, per shtypjen aksidentale te butonave.

  • Ndriçim i tastieres me LED.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 60

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat