Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Gaming

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 33

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  2 800,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  • 9 ngjyra te ndryshme RGB, te ndryshueshme direkt nga tastiera. Rezistente nga pikave te ujit.

  • Gaming Mode (Lock Windows Key) | 1.4m gjatesi e kabllit.

  Learn More
 2. Tastiere + Mouse Gaming Trust GXT 838 Azor Gaming Combo (Keyboard + Mouse) - RGB

  3 900,00 L
  • Tastiere Gaming Trust GXT 838 Azor Gaming Combo, tastiere + mouse.

  • Teknologji Advanced Anti-Ghosting per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar dhe Gaming Mode.

  • Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC ose Laptop. 12 butona multimedia.

  Learn More
 3. I ri
  Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard RGB

  Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard RGB

  9 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming Trust GXT 865 Asta Mechanical Keyboard

  • Teknologji Advanced Anti-Ghosting per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.

  • Nje nder tastierat me te mira ne treg. Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC ose Laptop.

  • Tastier shume rezistente dhe jete gjate.

  Learn More
 4. Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

  18 800,00 L
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

  Learn More
 5. Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Orange Switch)

  25 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Orange Switch. 

  Learn More
 6. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch) - Roze

  18 300,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 me ngjyre Roze.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 7. Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard: Opto-Mechanical Key Switches - Instant Actuation - Chroma RGB Lighting - Magnetic Plush Wrist Rest - Dedicated Media Keys & Dial

  29 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard per lojtare profesional.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | Ndriçim nga poshte tastieres | Mbeshtetese gome.

  • Tastiera me profesionale gaming ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Opto-Mechanical Switch.

  Learn More
 8. Keypad Mekanike Gaming Razer Orbweaver Chroma, Palm-Rest Modules, Green Mechanical Switches

  18 500,00 L
  • Gjysem Tastiere Mekanike Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 32 butona plotësisht të programueshëm. 

  Learn More
 9. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch)

  14 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 10. Gaming Razer Turret Lapboard - Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming - Bluetooth Enabled

  23 000,00 L
  • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)

  • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.

  • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.

  Learn More
 11. Keypad Gaming Razer Tartarus V2 Mecha-Membrane - Gaming Keypad

  11 100,00 L
  • Gjysem Tastiere Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 32 butona plotësisht të programueshëm.

  Learn More
 12. Tastiere Gaming Armaggeddon AK-666s FX Kalashnikov Gaming Keyboard

  1 900,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon AK-666s FX Kalashnikov.

  • Antighosting, per shtypjen aksidentale te butonave.

  • Ndriçim i tastieres me LED.

  Learn More
 13. Tastiere Gaming Armaggeddon AK300x Kalashnikov USB Media Gaming Keyboard

  1 200,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon AK300x Kalashnikov.

  • Buton per multimedia. I qete dhe e rehatshme.

  • Rezistente ndaj derdhjeve aksidentale te ujit.

  Learn More
 14. Tastiere Mekanike Gaming Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard, Designed for the Pro’s, US Layout Only

  20 400,00 L
  • Tastiere Mekanike Pro Gaming Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard.

  • Shpejtesi dhe saktesi ekstreme vetem per lojtaret profesional.

  • Seria profesionale Gaming nga Logitech. Nder tastierat Gaming me te mira ne bote.

  Learn More
 15. Tastiere Gaming Logitech G105 Gaming Keyboard

  7 900,00 L
  • Tastiere Gaming Logitech G105 Gaming Keyboard.

  • Buton per kalimin e tastieres ne funksionin Gaming.

  • Programim i butonave Gaming (per profile). Ndriçim shume cilesor.

  Learn More
 16. Tastiere Gjysem-Mekanike Gaming Logitech G213 Gaming Keyboard

  11 800,00 L
  • Tastiere Gjysem Mekanike Gaming Logitech G213 Gaming Keyboard.

  • Rezistente ndaj ujit. Ndriçim perfekt i tastieres.

  • Tastiere Multimedia.  Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  Learn More
 17. Tastiere Mekanike Gaming Wireless Logitech G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard, Multihost 2.4 GHz + Blutooth Connectivity

  20 300,00 L
  • Tastiere Wireless Mekanike Gaming Logitech G613 Wireless Mechanical Gaming Keyboard

  • 1ms shpejtesi komunikimi Wifi. Programim i butonave Gaming (per profile).

  • 18 Muaj bateri. Nje nder tastierat me te mira ne treg. Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  Learn More
 18. Tastiere Mekanike Gaming AORUS K7 Mechanical, Cherry MX Red Switches, Height-Adjustable Stands, RGB Fusion Keyboard GK-AORUS K7

  15 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming Gigabyte AORUS K7 Mechanical Keyboard.

  • 100% Anti-Ghosting (te gjitha tastet) per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.

  • Nje nder tastierat me te mira ne treg. Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  Learn More
 19. Tastiere Mekanike Gaming Gigabyte Force K81 Kailh Red Switch Mechanical Gaming Keyboard

  7 600,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming Gigabyte Force K81 Mechanical Keyboard.

  • 100% Anti-Ghosting (te gjitha tastet) per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.

  • Nje nder tastierat me te mira ne treg. Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  Learn More
 20. KeyPad Mekanike Gaming GameSir GK100 One Handed Gaming Keyboard Mechanical Mini Game Key Pad

  6 600,00 L
  • Gjysem Tastiere Gaming nga marka Gamesir

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 34 butona plotësisht të programueshëm.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 33

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat