Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Standard

View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (e bardhe)

  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (e bardhe)

  2 000,00 L
  • Tastiere e sheshte me lidhje USB per zyre dhe shtepi nga Dell.

  • Butona shume komfort dhe te bute. 

  Learn More
 2. I ri
  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

  Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

  2 300,00 L
  • Tastiere e sheshte me lidhje USB per zyre dhe shtepi nga Dell.

  • Butona shume komfort dhe te bute. 

  • Tastiera eshte Origjinale.

  Learn More
 3. I ri
  Tastiere Trust Erou Silent Keyboard, shume e rehatshme

  Tastiere Trust Erou Silent Keyboard, shume e rehatshme

  1 900,00 L
  • Nder tastierat me cilesore me lidhje USB ideale per zyre dhe shtepi.

  • Taste te bute dhe te izoluar per pastrim te thjeshte.

  • 13 butona multimedia. Veshje gome per stabilitet dhe rehatine e dores

  Learn More
 4. Tastiere Wireless Logitech K375S Multi-Device Stand Combo (Windows, Android, Mac OS, iOS, Chrome OS)

  6 000,00 L
  • Tastiere Wireless per Celular dhe Tablet LogitechK375S .

  • 3 Butona per lidhjen e 3 pajisjeve te ndryshme.

  • Per sistemet Windows, Mac, Android dhe Chrome OS.

  Learn More
 5. Tastiere Genius Smart Keyboard Smart KB-100

  1 100,00 L
  • Me Genius Smart Keyboard mund te konfiguroni te gjithe butonat nga F1 - F12.

  • E pershtatshme per Mac dhe Windows.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 6. Tastiere HP Classic Wired Keyboard

  2 500,00 L
  • Tastiere me stil klasik nder me te mirat kur behet fjale per thjeshtesi dhe rehati.

  • Kjo tastiere eshte origjinale (genuine) nga kompania HP.
  Learn More
 7. Tastiere Trust Muto Silent Keyboard

  1 300,00 L
  • Tastiere me lidhje USB per zyre dhe shtepi.

  • Butona te sheshte dhe te rrumbullaket per shtypje te rehatshme.

  • 12 butona multimedia.

  Learn More
 8. Tastiere Natural A Keyboard KRS-85 - USB

  900,00 L
  • Tastiere USB A4Tech me nje forme te natyrshme te pozicionimit te duarve.

  • Germat e tastieres jane gdhendur me teknologjine lazer per mos-fshirje.

  • Forme e rehatshme te butonave | Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 9. Tastiere Trust Ziva Keyboard - USB

  800,00 L
  • Tastiere me lidhje USB per zyre dhe shtepi.

  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje.

  • Kunder-derdhjeve te ujit.

  Learn More
 10. Tastiere A4Tech KX-100 X-Slim (Multimedia) – USB

  1 400,00 L
  • Tastiere A4Tech Multimediale per kontollin e volumit, muzikes dhe internetis direkt nga tastiera

  • Ultra-Slim tastiere shume e holle dhe e qete.

  Learn More
 11. Tastiere Trust ClassicLine Keyboard - USB

  1 400,00 L
  • Tastiere me lidhje USB per zyre dhe shtepi.

  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje.

  • Kunder-derdhjeve te ujit.

  Learn More
 12. Tastiere E-Blue Delgado Ultra Slim - USB

  700,00 L
  • Tastiere USB shume e hodhe nga eBlue.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  • 10 butona multimedia.

  Learn More
View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat