Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 52

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Kufje Trust Primo Chat Headset

  1 000,00 L
  • Kufje Trust Primo Chat Headset cilesore dhe ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofon fleksibel dhe i ndjeshëm. Per Chat ose aplikacione te ngjashme me Skype.

  Learn More
 2. Kufje Gaming Trust Ziva Gaming Headset, 1.8m

  1 800,00 L
  • Kufje Trust Ziva Gaming Headset per nje Gamer entuziast.

  • Cilesi per online gaming, muzike dhe Chat.

  • Te rehatshme dhe kontroll volumi. 1.8m Gjatesi

  Learn More
 3. Corsair HS35 - Stereo Gaming Headset, Memory Foam Earcups, Headphones Designed for Xbox One and Mobile - Green

  6 900,00 L
  • Kufje Gaming Corsair HS35 | Prodhuara posaçerisht per XBOX

  • Cilesi superiore e Gaming: Custom-Tuned Crystal Clear Sound

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per XBOX | 12 Muaj Garanci

  • Te pershtatshme edhe per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 4. Cooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION

  6 900,00 L
  • Kufje Gaming RGB Cooler Master CH321

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per PC | 12 Muaj Garanci

  • Pershtatet edhe per PS4 dhe XBOX nga kablli USB.

  Learn More
 5. HyperX Cloud Stinger Core - Gaming Headset, PS4, Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One headset, Over-Ear Wired Headset with Mic, Passive Noise Cancelling, VR

  5 900,00 L
  • Kufje Gaming Kingston HyperX Cloud Stinger | Zyrtarisht e licensuar per PS4 & PS4 Pro

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje Dynamic, 50mm with neodymium magnets

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Funksionon edhe per PC, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 6. I ri
  HyperX Cloud Stinger, Gaming Headset, Comfortable HyperX Signature Memory Foam, Swivel to Mute Noise-Cancellation Microphone, PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Smartphone

  HyperX Cloud Stinger, Gaming Headset, Comfortable HyperX Signature Memory Foam, Swivel to Mute Noise-Cancellation Microphone, PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Smartphone

  8 200,00 L
  • Kufje Gaming Kingston HyperX Cloud Stinger | #1 selling PC gaming headset

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje 50mm directional drivers for audio precision

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 7. I ri
  AWEI Business Mono Bluetooth Earphone Stereo Wireless Headset Metal Mini Earbuds With Microphone For Phone Car Hands Free

  AWEI Business Mono Bluetooth Earphone Stereo Wireless Headset Metal Mini Earbuds With Microphone For Phone Car Hands Free

  2 200,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus A01 Single Stereo Bluetooth Headset (Tek).

  • Butona multifunksional. Dizajn luksoz, i pershtatshem per biznes.

  • Degjim me nje performance te larte. Cilesi kristale e zerit, mund te bllokoje zhurmat ne background.

  • Mikrofon HD per thirrjet telefonike, rrezja e transmetimit bluetooth shkon deri ne 10 m.

  Learn More
 8. Kufje Gaming Armaggeddon Pulse 7 Illuminated Gaming Headset

  1 900,00 L
  • Kufje Gaming te bardha me lidhje USB dhe AuioJack

  • Muzike cilesore dhe mikrofon me anulim zhurme.

  • Shume te rehatshme per nje Entry Level Gamer.

  Learn More
 9. Kufje Profesionale Plantronics Blackwire 3225 USB-A Headset, On-Ear Mono Headset, Wired (per Call Center)

  7 400,00 L
  • Kufje profesionale per biseda telefonike te gjata me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB ideale per Call Center me gjatesi 2.2m dhe mundesi hyrje Audio 3.5mm qe hiqet.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • Kujdes sasi e limituar.

  Learn More
 10. Kufje Profesionale Plantronics Blackwire 3220 USB-A Headset, On-Ear Mono Headset, Wired (per Call Center)

  4 990,00 L
  • Kufje profesionale per biseda telefonike te gjata me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB ideale per Call Center me gjatesi 2.2m.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • Kujdes sasi e limituar.

  Learn More
 11. Kufje Profesionale Jabra Evolve 20 Stereo UC - Professional Unified Communicaton Headset USB Headset (per Call Center)

  5 500,00 L
  • Kufje profesionale me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB Headset ideale per Call Center me gjatesi 2.5m. Certifikuar per Microsoft Skype Business.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • Kujdes sasi e limituar.

  Learn More
 12. Kufje Bluetooth Genius HS-935BT Over Ear Headset

  5 100,00 L
  • Kufje Genius HS-935BT Over Ear Headset ideale per muzike.

  • 30 m distance per lidhje me Bluetooth dhe butona per per tu pergjigjur telefonatave.

  • Cilesi superiore e muzikes deri ne 15 ore pa nderprerje.

  Learn More
 13. Kufje Genius HS-05A Headphone and Microphone (per Call Center)

  1 600,00 L
  • Kufje Genius HS-05A Headphone and Microphone per Call Center.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Projektuar per VoIP, Skype dhe MSN.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  Learn More
 14. Kufje Genius HS-04SU Headset and Microphone (per Call Center)

  1 400,00 L
  • Kufje Genius HS-04SU Headset and Microphone per Call Center.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Projektuar per VoIP, Skype dhe MSN.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  Learn More
 15. Kufje Genius HS-04S Headset and Microphone

  1 100,00 L
  • Kufje Genius HS-04S Headset me veshje gome dhe nje sfungjer shume te bute.

  • Kontroll i volumit. Krijuar qe te jete shume e rahatshme per bisedat e gjata.

  • Mikrofoni filtron zhurma e padeshiruar ne sfond. Mikrofoni mund te vendoset ne anen e djathte ose te majte.

  Learn More
 16. Kufje Genius GHP-206 High Performance Neodymium Headphone, Solid Bass, Extended Treble

  500,00 L
  • Kufje brenda veshi Genius HS-M225 Exception Music Performance

  • Muzike shume cilesore. Kufje te thjeshta me nje dizajn shume elegant.

  • Mikrofon i paster. Izolim i zhurmave te jashtme.

  Learn More
 17. Kufje Genius HS-200C Light Weight Headband Headset me Microphone per PC

  400,00 L
  • Kufje Genius HS-200C per PC, cilesore dhe teper ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofoni i ndjeshëm me nje dizajn qe siguron cilësi të qartë gjate komunikimit.

  Learn More
 18. Kufje Genius HS-M300 In-Ears Headphones, Sports Headset, Crystal Clear and Sound, Extra Bass

  1 200,00 L
  • Kufje brenda veshi Genius HS-M300 In-Ears Headphones Sports Headset

  • Muzike shume cilesore. Kontroll direkt i mikrofonit dhe telefonatave.

  • Ideale per personal qe merren me sport. Izolim i zhurmave te jashtme.

  Learn More
 19. Kufje Genius HS-M225 Exception Music Performance, Premium Neodymium In-Ear Headset

  Duke filluar nga 700,00 L
  • Kufje brenda veshi Genius HS-M225 Exception Music Performance

  • Muzike shume cilesore. Kufje te thjeshta me nje dizajn shume elegant.

  • Mikrofon i paster. Izolim i zhurmave te jashtme.

  Learn More
 20. Kufje Genius HS-M260 Superior Bass

  Duke filluar nga 900,00 L
  • Kufje brenda veshi Genius HS-M260 Superior Bass.

  • Muzike shume cilesore. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon i paster dhe dizajn teper modern. Izolim i zhurmave te jashtme.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 52

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat