Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Lexues kartash

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Lexues Kartash Kingston Media Reader USB 3.0 Super Speed, 50 Modele, Card Reader

  Lexues Kartash Kingston Media Reader USB 3.0 Super Speed, 50 Modele, Card Reader

  2 900,00 L
  • Shpejtesi maksimale ne USB 3.0 deri ne 5.0Gb/s.

  • Për leximin dhe shkrimin e 50 modeleve te ndryshme te kartave te memorjes.

  • Prodhuar nga marka KINGSTON, cilesi e garantuar 100%.

  Learn More
 2. Lexues Kartash Roline 50 Modele, Card Reader

  1 500,00 L
  • Për leximin dhe shkrimin e 50 modeleve te ndryshme te kartave te memorjes.

  • Prodhuar nga marka Gjermane Roline, cilesi e garantuar 100%.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat