Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Memorje USB / Flash

View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Kingston 64GB Data Traveler DUO3C, USB 3.0/3.1 + Type-C

  2 200,00 L
  • Memorje USB nga Kinsgton, per porta USB Type-A dhe Type-C | Kapaciteti: 64GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video per PC dhe Celular.

  Learn More
 2. Kingston DataTraveler 100 G3, USB Flash Drive

  2 900,00 L
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 128GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje shpejtesi te larte.

  Learn More
 3. MediaRange USB 2.0 FLASH DRIVE - 8GB

  500,00 L
  • Memorje USB 2.0 MediaRange | Kapaciteti: 8GB

  • Ideal per transferim dokumentash, video, foto ose muzike.

  Learn More
 4. MediaRange USB 2.0 FLASH DRIVE - 16GB

  550,00 L
  • Memorje USB 2.0 MediaRange | Kapaciteti: 16GB

  • Ideal per transferim dokumentash, video, foto ose muzike.

  Learn More
 5. SanDisk Cruzer Fit USB 2.0 Flash Drive - 32GB

  900,00 L
  • Memorje USB 2.0 SanDisk Cruzer Fit| Kapaciteti: 32GB

  • Ideale per sisteme audio ne makine.

  • E pershtatshme per tableta, TV, Laptop.

  Learn More
 6. Kingston DataTraveler 106 USB 3.0

  Duke filluar nga 500,00 L
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet Fjalekalimit tuaj

  Learn More
 7. Verbatim USB 3.0 Store 'n' Go V3 Flash Drive

  Duke filluar nga 600,00 L
  • Memorje USB 3.0 Verbatim Store 'n' Go | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
 8. SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive, deri në 130MB/s, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  Duke filluar nga 800,00 L
  • Memorje USB 3.0 SanDisk Ultra | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 130MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat