Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 66

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  HyperX Pulsefire Core, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3327 Sensor up to 6,200DPI

  HyperX Pulsefire Core, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3327 Sensor, 6,200DPI

  5 500,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 7 butona te konfigurueshem.

  • Mouse shume cilesor nga HyperX | Dizajn simetrik dhe shume komfort ne dore.

  • Precizion tejmase i larte me sensor Pixart 3327.

  Learn More
 2. I ri
  HyperX Pulsefire FPS Pro, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3389 Sensor Up to 16,000 DPI

  HyperX Pulsefire FPS Pro, Gaming Mouse, RGB Light Effects, Pixart 3389 Sensor, 16,000 DPI

  6 800,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 6 butona te konfigurueshem. Dizajn shume komfort.

  • Butona te medhenj qe mundesojne kontrolle te lehta | Nder mouse-at me te mire ne bote, me 16.000 DPI.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers profesional. Mouse shume i shpejte dhe shume preçiz nga marka HyperX.

  Learn More
 3. I ri
  HyperX Pulsefire Surge, RGB Wired Optical Gaming Mouse, Pixart 3389 Sensor up to 16000 DPI

  HyperX Pulsefire Surge, RGB Wired Optical Gaming Mouse, Pixart 3389 Sensor, 16000 DPI

  7 900,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 6 butona te konfigurueshem. Ndriçim RGB 360°.

  • Mouse shume i shpejte nga marka HyperX, me 16.000 DPI. Mouse Gaming me i shitur ne bote.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers. Precizion tejmase i larte me sensor Pixart 3389.

  Learn More
 4. I ri
  Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

  Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

  7 500,00 L
  • Mouse gaming me butona mekanik. Projektuar per Pro Gamers

  • Ndryshim i ndriçimit RGB me 16.8M ngjyra | Pajisur me sensor HERO per shpejtesi dhe preçizion shume te larte.

  • 1MS report rate. Shume i lehte dhe i shpejte.

  Learn More
 5. I ri
  Logitech G502 Hero High Performance Gaming Mouse, RGB Lighting, 16000 DPI

  Logitech G502 Hero High Performance Gaming Mouse, RGB Lighting, 16000 DPI

  7 900,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 11 butona te konfigurueshem. Kontroll i ndriçimit me LIGHTSYNC RGB

  • Mouse me cilesor nga Logitech | Nder mouse-at me te mire ne bote, me 16.000 DPI.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers profesional. Menaxhim i peshes.

  Learn More
 6. Mouse Logitech M330 Silent Plus Wireless Black

  3 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M330 Silent Plus.

  • Mouse shume i qete, ideal per zyre. Dizenjuar qe te jete shume komfort dhe preçiz ne perdorim.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 24 muaj kohezgjatje te baterive. Veshje gome.

  Learn More
 7. Mouse Logitech M280, Wireless Mouse, black, 2.4GHz, 1000 DPI

  2 800,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M280

  • Shume preçiz dhe komfort ne perdorim. Bateri qe zgjasin deri ne 18 muaj.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome.

  Learn More
 8. I ri
  Mouse Gaming Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, Ultra Fast FPS Gaming Mouse

  Mouse Gaming Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, Ultra Fast FPS Gaming Mouse

  5 500,00 L
  • Mouse gaming me i shpejti ne bote me Fusion Engine technology

  • Ndryshim i ndriçimit | 8 here me i shpejte se Mouse-at standard.

  • Projektuar posaçerisht per Pro Gamers. Menaxhim i DPI ne menyre te menjehershme.

  • 1MS report rate enables tracking speeds of up to 10 meters/second (420 ips)

  Learn More
 9. Mbajtese per Mouse Razer Gaming Mouse Bungee v2: Drag-Free Wired Mouse Support (Esports-Level Performance)

  3 500,00 L
  • Mbajtese Mouse-i per Profesional eSport Gamer nga Razer.

  • Menaxhon kabllon dhe nuk lejon qe mouse-i te jete i bezdisshem gjate perdorimit.

  • Ideale per turne apo kampionate MOBA.

  Learn More
 10. Mouse Gaming Razer Abyssus Lite & Razer Goliathus Mobile Construct Edition – 400 DPI

  6 000,00 L
  • Gaming Mouse Razer Abyssus Lte me 6.400 DPI + Tapet Razer Goliathus.

  • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.

  • Ndriçim nga poshte mouse-it nga teknologjia Chroma.

  Learn More
 11. Mouse Gaming Logitech G203 Prodigy RGB Wired Gaming Mouse

  4 600,00 L
  • Mouse gaming nder me cilesoret me 8.000 DPI - Butona mekanike.

  • Ndryshim i ndriçimit | 8 here me i shpejte se Mouse-at standard.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers.

  Learn More
 12. Zbritje
  Mouse Gaming CORSAIR Harpoon Pro - RGB Gaming Mouse - Lightweight Design - 12,000 DPI Optical Sensor

  Mouse Gaming CORSAIR Harpoon Pro - RGB Gaming Mouse - Lightweight Design - 12,000 DPI Optical Sensor

  Çmimi me zbritje 4 500,00 L Çmimi 5 000,00 L
  • Mouse gaming nder me cilesoret me 12.000 DPI Sensor optik.

  • Ndryshim i ndriçimit | Pesha 85g

  • Projektuar kryesisht per eSports Gamers.

  Learn More
 13. Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

  18 800,00 L
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

  Learn More
 14. Gaming Razer Turret Lapboard - Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming - Bluetooth Enabled

  23 000,00 L
  • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)

  • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.

  • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.

  Learn More
 15. GameSir VX AimSwitch E-sports Combo One-handed Mechanical Gaming Keyboard, Wired Mouse (Xbox One, PS4, Switch, Windows PC)

  15 600,00 L
  • Gjysem Tastiere Gaming nga marka Gamesir per PC, XBOX, PS4 & Switch.

  • Projektuar posaçerisht per Online E-Sports Gaming si FPS and MOBA.

  • Mouse me 12000 DPI, Tastiere Wireless.

  Learn More
 16. Mouse Gaming Razer Abyssus Essential – 7.200 DPI

  5 900,00 L
  • Gaming Mouse Razer Abyssus Essential me 7.200 DPI.

  • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.

  • Ndriçim nga poshte mouse-it nga teknologjia Chroma.

  Learn More
 17. Mouse Gaming Wireless Razer Atheris Mobile Mouse – 7200 DPI (Bluetooth)

  7 400,00 L
  • Mouse Gaming Wireless Razer Atheris Mobile.

  • Per çdo gamer qe eshte ne levizje | 350 ore bateri.

  • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje.

  Learn More
 18. Mouse Gaming Razer Basilisk – 16000 DPI

  7 700,00 L
  • Mouse Gaming Razer Basilisk.

  • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote - 16,000 DPI.

  • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje.

  Learn More
 19. Mouse Gaming Razer Lancehead TE Ambidextrous – 16.000 DPI

  11 000,00 L
  • Mouse Gaming Razer Lancehead TE Ambidextrous i bardhe.

  • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote - 16,000 DPI.

  • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje.

  Learn More
 20. Mouse Gaming Razer Naga Trinity – 16.000 DPI

  12 900,00 L
  • Mouse Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Modeli Naga Trinity vjen me 12 butona mekanik te programueshem. 

  • 16.8M ngjyra me teknologjine Chroma.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 66

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat