Language
Shporta

Mouse Standard

View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Mouse Logitech M100 - 1000 DPI

  1 700,00 L
  • Mouse me kabllo USB Logitech M100 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 2. Mouse Logitech M105 - 1000 DPI

  Duke filluar nga 2 000,00 L
  • Mouse me kabllo USB Logitech M105 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 3. Mouse Genius DX-110 - 1000 DPI

  Duke filluar nga 500,00 L
  • Mouse USB Genius Optical DX-110 me 1.000 DPI.

  • Punon ne çdo siperfaqe.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 4. Mouse Genius DX-125 - 1000 DPI

  Duke filluar nga 500,00 L
  • Mouse USB Genius Optical DX-125 me 1.000 DPI.

  • Dizajn modern dhe siperfaqe shume e bute.

  • Punon ne çdo siperfaqe | Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 5. Mouse Genius DX-150X - 1000 DPI

  Duke filluar nga 500,00 L
  • Mouse USB Genius Optical DX-150X me 1.000 DPI.

  • Dizajn dhe forme e rehatshme per ore te gjata pune.

  • Punon ne çdo siperfaqe | Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 6. Mouse Genius Micro Traveler - 1000 DPI

  Duke filluar nga 900,00 L
  • Mouse shume i vogel Genius Micro Traveler me 1.000 DPI.

  • Kabllo USB ne rul.

  • Kryesisht per laptop.

  Learn More
 7. Mouse HP USB Travel Mouse – 1000 DPI

  1 000,00 L
  • Gaming Mouse HP USB Travel Mouse me 1.000 DPI.

  • Mouse shume i vogel per laptop.

  • Ideale per ato qe jane shpesh ne levizje.

  Learn More
 8. Mouse Trust Ziva Optical Mouse - 1200 DPI

  600,00 L
  • Mouse Trust Ziva me 1.200 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte per zyre ose shtepi.

  Learn More
View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat