Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mousepad (Tapet)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 23

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. XPG Battleground XL Prime RGB Lighting Extra Large Gaming Mouse Mat, Durable, Water-Resistant Cordura Fabric, Non-Slip Rubber Base (900mm x 420 mm x 4mm)

  6 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka XPG

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

  Learn More
 2. HyperX FURY S Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (450x400x4mm)

  2 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 450mm x 400mm x 4mm

  Learn More
 3. I ri
  HyperX Fury S X-Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (900mm x 420mm x 4mm)

  HyperX Fury S X-Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (900mm x 420mm x 4mm)

  4 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

  Learn More
 4. I ri
  Corsair MM200, Gaming Mouse Pad, High-Performance Mouse Pad, Optimized for Gaming Sensors, Designed for Maximum Control, Extended

  Corsair MM200, Gaming Mouse Pad, High-Performance Mouse Pad, Optimized for Gaming Sensors, Designed for Maximum Control, Extended

  5 500,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 930mm x 300mm x 3mm.

  Learn More
 5. Mousepad Gaming E-Blue Mazer EMP004-S - Small - (Tapet Mouse-i)

  500,00 L
  • Tapet Gaming nga E-Blue.

  • Nje tapet i lire dhe cilesor.

  • Permasat: 280 x 225 mm

  Learn More
 6. Mousepad Gaming Bloody B-070 - Large - (Tapet Mouse-i)

  1 400,00 L
  • Tapet Gaming nga Bloody.

  • Optimizuar per shpejte dhe kontroll ne levizje.

  • Permasat: 43 x 35 x 0.4cm

  Learn More
 7. Mousepad Gaming Bloody B-071 - Medium - (Tapet Mouse-i)

  1 000,00 L
  • Tapet Gaming nga Bloody.

  • Optimizuar per shpejte dhe kontroll ne levizje.

  • Permasat: 35 x 28 x 0.4cm

  Learn More
 8. Mouse Gaming Razer Abyssus Lite & Razer Goliathus Mobile Construct Edition – 400 DPI

  6 000,00 L
  • Gaming Mouse Razer Abyssus Lte me 6.400 DPI + Tapet Razer Goliathus.

  • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.

  • Ndriçim nga poshte mouse-it nga teknologjia Chroma.

  Learn More
 9. Zbritje
  Mousepad Gaming MSI Agility GD20, Ultra-Smooth, Low-Friction Textile Surface, Non-Slip Natural Rubber Base - Tapet Gaming

  Mousepad Gaming MSI Agility GD20, Ultra-Smooth, Low-Friction Textile Surface, Non-Slip Natural Rubber Base - Tapet Gaming

  Çmimi me zbritje 2 300,00 L Çmimi 3 200,00 L
  • Tapet Gaming me nga MSI.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 320mm x 220mm x 5mm

  Learn More
 10. Mousepad Gaming Razer Goliathus Control Fissure Edition - Medium - (Tapet Mouse-i)

  3 000,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  • Permasat: 254 mm x 355 mm

  Learn More
 11. Zbritje
  Mousepad Gaming Cooler Master MP510 Medium Gaming Mouse Pad with Durable, Water-Resistant Cordura Fabric

  Mousepad Gaming Cooler Master MP510 Medium Gaming Mouse Pad with Durable, Water-Resistant Cordura Fabric

  Çmimi me zbritje 1 900,00 L Çmimi 2 600,00 L
  • Tapet Gaming kunder ujit nga Cooler Master.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 320 x 270 x 3 mm

  Learn More
 12. Mousepad Gaming CORSAIR MM350 - Premium Anti-Fray Extra Thick Cloth Gaming Mouse Pad - Maximum Control – XL

  4 800,00 L
  • Tapet Gaming Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 450mm x 400mm x 5mm

  Learn More
 13. Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

  18 800,00 L
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

  Learn More
 14. Mousepad Gaming Razer Goliathus Extended Chroma Mouse Mat, RAZER CHROMA™ - (Tapet Mouse-i)

  7 900,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit. 

  • Ndriçim pergjate Gamepad-it me teknologjinie CHROMA™

  • Extended – 294 mm x 920 mm x 3 mm

  Learn More
 15. Mousepad Gaming Razer Goliathus Control Fissure Edition - Small - (Tapet Mouse-i)

  2 390,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  • Permasat: 215 mm x 270 mm

  Learn More
 16. Mousepad Gaming Razer Vespula V2 Hard Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)

  5 900,00 L
  • Siperfaqe e tapetit e optimizuar per çdo sensor.

  • Razer Vespula V2 ka siperfaqe te dyfishte, te forte dhe te bute njekohesisht.

  • Baze gome me silikon per pushimin e dores. Permasa: 320 x 272 x 22 mm

  Learn More
 17. Mousepad Gaming Armaggeddon Pro Gaming Mousemat - Tapet Gaming Extra Large

  2 700,00 L
  • Tapet Gaming shume i madh (ExtraLarge) nga Powerlogic.

  • Permasa: 650mm x 300mm x 3mm

  Learn More
 18. Mousepad Gaming MSI Thunderstorm Aluminum - Speed Surface Non-Slip Feet - Tapet Gaming

  5 300,00 L
  • Tapet Gaming me baze alumini nga MSI.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 320mm x 225mm x 2mm

  Learn More
 19. Mousepad Gaming Logitech G640 – Large Cloth Gaming Mousepad (Tapet Mouse-i)

  6 500,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka Logitech.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • 400 x 460 x 3 mm

  Learn More
 20. Gamepad Razer Gigantus – Cloth Esports Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)

  4 400,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • 445mm x 445mm x 5mm

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 23

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat