Language
Shporta

Komponente (Pjese per PC)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 108

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 8G Graphics Card, 3X Windforce Fans, 8GB 256-Bit GDDR6

  79 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce® RTX 2070 SUPER™  | 2560 Cuda Cores

  • Video Memory: 8GB GDDR6 | Benchmark (Piket e K.G.): 14.089 pikë

  • Memory Interface: 256-bit. Core Clocks: 14.000 MHz

  Learn More
 2. Gigabyte GeForce® GTX 1050 Ti OC, Low Profile, 4GB GDDR5, 128 Bit

  23 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6033 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1442MHz 1328MHz

  Learn More
 3. Zbritje
  MSI Gaming Radeon RX570 - 256-bit - 8GB GDRR5 - DirectX 12 - VR Ready

  MSI Gaming Radeon RX570 - 256-bit - 8GB GDRR5 - DirectX 12 - VR Ready

  Çmimi me zbritje 23 900,00 L Çmimi 29 900,00 L
  • Chipset: Radeon™ RX 570 | 2048 Stream Processors

  • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6905 Pike

  • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: Boost: 1268 MHz

  Learn More
 4. MSI Gaming GeForce GTX 1660 Ti - 192-bit - 6GB GDRR6 - HDCP Support - DirectX 12 - Dual Fan - VR Ready

  36 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce® GTX 1660  | 1408 Cuda Cores

  • Video Memory: 6GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 10733 pikë

  • Memory Interface: 192-bit. Core Clocks: 1845 MHz

  Learn More
 5. MSI Gaming GeForce GTX 1650 - 128-Bit - HDMI/DP - 4GB GDRR5 - HDCP Support - DirectX 12 - Dual Fan - VR Ready

  26 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce® GTX 1650 GAMING X 4G  | 896 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 7784 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1860 MHz

  Learn More
 6. MSI GAMING GeForce GT 1030 2GB GDRR4 - 64-bit - HDCP Support - DirectX 12 - Low Profile - Heat Sink OC Graphics Card

  10 700,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GT 1030  | 384 Cuda Cores

  • Video Memory: 2GB DDR4 | Benchmark (Piket e K.G.): 2256 pikë

  • Memory Interface: 64-bit. Core Clocks: 1189 MHz / 1430 MHz

  Learn More
 7. MSI Gaming GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDRR5 128-bit HDCP Dual Fan OC Graphics Card

  21 400,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5Benchmark (Piket e K.G.): 6033 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1455 MHz / 1341 MHz

  Learn More
 8. GIGABYTE GeForce GTX 1650 OC 4G Graphics Card - 2 x WINDFORCE Fans - 4GB 128-Bit GDDR5

  23 100,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce® GTX 1650 OC 4G  | 896 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 7784 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1710MHz

  Learn More
 9. Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128 Bit PCI-E Graphic Card

  21 900,00 L
  • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores

  • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6033 pikë

  • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1430MHz / 1316MHz

  Learn More
 10. GIGABYTE Radeon RX Vega 64 - DirectX 12 - 2048-Bit - HBM2 - PCI Express 3.0 x16 - CrossFireX Support - ATX Video Card

  73 100,00 L
  • Chipset: Radeon™ RX VEGA 64 | 4096 Stream Processors

  • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 12053 Pike

  • Memory Interface: 2048-bit | Core Clocks: Boost: 1560 MHz / Base: 1276 MHz

  Learn More
 11. HDD Seagate 3TB 3.5" Barracuda, 5400rpm, 128MB

  21 900,00 L
  • HDD nga Seagate “Barracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  • Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 12. HDD Seagate 2TB 3.5" Barracuda, 7200rpm, 256MB

  8 600,00 L
  • HDD nga Seagate “Barracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  • Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 13. HDD Seagate 3TB 3.5" Barracuda, 5400rpm, 256MB

  12 200,00 L
  • HDD nga Seagate “Barracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  • Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 14. HDD Seagate 4TB 3.5" Barracuda, 5900rpm, 256MB

  14 600,00 L
  • HDD nga Seagate “Barracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  • Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 15. HDD Seagate 2TB 3.5" Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

  9 200,00 L
  • HDD-të SkyHawk nga Seagate janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24x7.

  • SkyHawk ndihmon në minimizimin e “drop frames” dhe është 3x më i qëndrueshëm se HDD-të e zakonshme.

  • Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.

  Learn More
 16. HDD Seagate 3TB 3.5" Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

  12 200,00 L
  • HDD-të SkyHawk nga Seagate janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24x7.

  • SkyHawk ndihmon në minimizimin e “drop frames” dhe është 3x më i qëndrueshëm se HDD-të e zakonshme.

  • Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.

  Learn More
 17. HDD Seagate 4TB 3.5" Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

  16 000,00 L
  • HDD-të SkyHawk nga Seagate janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24x7.

  • SkyHawk ndihmon në minimizimin e “drop frames” dhe është 3x më i qëndrueshëm se HDD-të e zakonshme.

  • Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.

  Learn More
 18. HDD WD Purple 6TB Surveillance Hard Disk Drive – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

  15 600,00 L
  • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet e vezhgimit (Surveillance).

  • Prioritet ne shkrim (Write speed) për performancë maksimale në sistem e mbikqyrjes.

  • 36 muaj Garanci.

  Learn More
 19. HDD WD Purple 4TB Surveillance Hard Disk Drive – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

  15 600,00 L
  • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet e vezhgimit (Surveillance).

  • Prioritet ne shkrim (Write speed) për performancë maksimale në sistem e mbikqyrjes.

  • 36 muaj Garanci.

  Learn More
 20. HDD NAS WD Red 8TB – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache

  38 200,00 L
  • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet NAS.

  • Besueshmeri maksimale per sistemet 24x7.

  • 36 muaj Garanci.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 108

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat