Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Ftohje procesori (CPU cooler)

View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Cooler Master Hyper H410R, with RGB LED, 92 mm PWM Fan with RGB Lighting

  4 500,00 L
  • CPU Cooler nga marka Cooler Master me teknologjine inovative: Direct Contact Technology

  • Ftohes me ndricim RGB LED per: ASUS AURA, ASRock Polychrome, GIGABYTE RGB FUSION, MSI MYSTIC LIGHT.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

  Learn More
 2. CORSAIR HYDRO SERIES H60, AIO Liquid CPU Cooler, LED, 120mm Radiator, 120mm SP Series PWM Fan

  12 900,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka Corsair Hydro series H60.

  • Pllake efikase shume e ftohte dhe me ndricim LED.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

  Learn More
 3. Cooler Master MasterLiquid Lite 120, CPU Liquid Cooler, 120mm Radiator, 1x MasterFan Pro 120 AB PWM Fan, White LED

  8 900,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka Cooler Master MasterLiquid Lite 120.

  • Dizenjuar per ftohje sa me te qete pa zhurme. I pershtatshem pothuajse per cdo kase.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

  Learn More
 4. CORSAIR Hydro Series H45, All-in-One Liquid CPU Cooler

  7 900,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka CORSAIR Hydro Series H45.

  • Dizenjuar per ftohje sa me te qete pa zhurme. Ka siperfaqe te madhe ventilimi per ftohje efikase.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjith llojet e procesoreve.

  Learn More
 5. Corsair Hydro Series H100x, Extreme Performance, Liquid / Water, 240mm CPU Cooler

  13 900,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka Corsair Hydro Series H100x.

  • Dizenjuar per ftohje sa me te qete pa zhurme. Ndricim LED ne pjesen qe vendoset mbi procesor.

  • Nje nder ftohesit me cilesor ne treg per AMD dhe Intel.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjith llojet e procesoreve.

  Learn More
 6. Cooler Master MasterLiquid Lite 240 Liquid CPU Cooler

  12 000,00 L
  • Ftohje me likuid nga marka CoolerMaster MasterLiquid Lite 240.

  • Air Balance Fan Design realizon qetesi te habitshme per nje FAN 120mm.

  • Nje nder ftohesit me cilesor ne treg per AMD dhe Intel.

  Learn More
View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat