Language
Shporta

M2 (NVMe)

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. SSD Gigabyte 512GB M.2 PCIe x2 NVMe Internal Solid State Drive

  12 300,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Gigabyte M2 NVMe.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte (1550 MBps / 850 MBps).

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
 2. SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 NVMe 500GB (2280)

  18 800,00 L
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD M2 NVME nga Samsung.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme (3500 MBps / 3200 MB/s).

  • Ideale per kompjuter Profesional per Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat