Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Aksesore per Celular

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 24

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  Kabllo USB C - USB 3.1, M/M, USB Cable For Type-C

  Kabllo USB C - USB 3.1, M/M, USB Cable For Type-C

  700,00 L
  • Kabllo konvertues USB Type C ne USB 3.1 i markes Gjermane Value.

  • Perdoret per karikimin e celularit ose lidhjen e celularit me kompjuter/ laptop.

  Learn More
 2. I ri
  Karikues Celulari, Roline, USB Wall Charger, 1 Port, QC, 16W, Quick Charge 2.0

  Karikues Celulari, Roline, USB Wall Charger, 1 Port, QC, 16W, Quick Charge 2.0

  1 000,00 L
  • Karikues smartphone nga marka Gjermane Roline. Cilesi e garantuar.

  • Quick Charge 2.0. Multi-Protection: Over Current / Short Circuit / Over Voltage Protection.

  • Teknologjia PowerIQ - identifikon se çfare lloj pajisje eshte e lidhur dhe jep tensionin / amperazhin e duhur.

  Learn More
 3. I ri
  SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

  SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

  1 900,00 L
  • Kufje SonicGear Vibra 5 per smartphone dhe tablete.

  • Buton per fikjen dhe ndezjen e mikrofonit ne fishen aux

  • Dizajn shume komfort. 1.5m Gjatesi.

  Learn More
 4. Motorola T62, 2-Way Walkie Talkie Radio Twin Pack

  8 900,00 L
  • Radio me dy drejtime Walkie Talkie, Motorola T62 deri 8Km distance komunikimi.

  • Ideale per ato qe jane shpesh ne levizje, qe pelqejne natyren dhe sportet ekstreme.

  • E thjeshte shume ne perdorim. Karikohet me USB.

  Learn More
 5. Baseus Golden Contactor Dual U Intelligent Car Charger

  Duke filluar nga 990,00 L
  • Karikues celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik. 

  • Ka dy porta USB, karikon shume shpejt.

  • Ky karikues ofrohet ne tre ngjyra: Gri, E zeze, E kuqe.

  Learn More
 6. AWEI Business Mono Bluetooth Earphone Stereo Wireless Headset Metal Mini Earbuds With Microphone For Phone Car Hands Free

  2 200,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus A01 Single Stereo Bluetooth Headset (Tek).

  • Butona multifunksional. Dizajn luksoz, i pershtatshem per biznes.

  • Degjim me nje performance te larte. Cilesi kristale e zerit, mund te bllokoje zhurmat ne background.

  • Mikrofon HD per thirrjet telefonike, rrezja e transmetimit bluetooth shkon deri ne 10 m.

  Learn More
 7. Baseus Small Ears Series Magnetic Suction, Smartphone Holder for Car

  790,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Ngjitet ne kroskot, ze shum pak vend.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 8. Baseus L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter for iPhone Series (Black)

  1 990,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
 9. Kabllo USB C - USB, Baseus Cafule, M/M, USB Cable For Type-C 2A

  490,00 L
  • Konvertues USB Type C ne USB i markes Baseus.

  • Perdoret per karikimin e celularit ose lidhjen e celularit me kompjuter/ laptop.

  Learn More
 10. Baseus, Big Ears Car Mount Wireless Charger

  3 690,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Karikues wireless. Pajisur me nje ngjites te forte qe lejon te ngjitet mdi kroskot ose siperfaqe te tjera + nje kapese gome qe mund te vendoset ne grilen e kondicionerit.

  • Ne paketim perfshihet edhe nje karikues makine dhe fishe.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 11. Baseus Mobile Phone Holder for Car Ventilation Magnetic Black

  890,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Vendoset ne grilat e kondicionerit ne makine.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 12. Baseus Mobile Phone Holder for Car Small Ears Series Magnetic (Vertical Type) Silver

  1 190,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Ngjitet ne vendin e deshiruar per tu perdorur.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 13. Baseus Enjoy Together Multi-functional Car Charger 4 USB Ports 5.5A With Cable Widely Compatible

  1 690,00 L
  • Karikues celulari per makine.E pershtatshme per te karikuar deri ne 4 celular/tablete njeheresh.

  • Ka 4 porta USB , karikon shume shpejt.

  Learn More
 14. Baseus Shake-head Fast Car Charger Digital Display Dual USB Output 5V / 4.8A Universal Car Charger for iPhone Samsung

  1 390,00 L
  • Karikues celulari per makine. Shume praktik, rrotullohet sipas deshires.

  • Ka dy porta USB, karikon shume shpejt.

  • Karikues universal, per iPhone dhe Samsung.

  Learn More
 15. Baseus 2in1 Lightning/Type C 4.8A Car Charger Grey Max Power (Port): 2.4A

  1 390,00 L
  • Karikues celulari per makine.

  • Fishe karikuesi 2 ne 1, Type-C/iPhone. Ka nje porte USB.

  Learn More
 16. LDNIO 3 Power Socket 6 USB Port

  3 500,00 L
  • Prize korrent me 3 vende dhe 6 vende USB me 3.4A per karikim te shpejte.

  • 1 Buton i veçuar per ndezjen dhe fikjen e prizes. Gjatesi 1.6M.

  • Ideale per lokale dhe karikimin e shume pajisjeve njekohesisht.

  Learn More
 17. Baseus Qi Wireless Charger, 2A, 10W, Fast Charge, Foldable (WXZD-01)

  2 990,00 L
  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei pa kabllo Wireless.

  • Dizajn modern dhe i perthyeshme per vendosje me kend.

  • "Fast Charge" per karikim te shpejte.

  Learn More
 18. Adaptor Celulari per iPhone, Baseus Lightning - Jack

  Duke filluar nga 1 490,00 L
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

  Learn More
 19. Lente per celular, Baseus Mobile Phone Lenses Black (ACSXT-B01)

  3 890,00 L
  • 3 lente te ndryshme per celular iPhone X.

  • Wide angle lens – 120 grade kend i gjere i shkrepjes se video ose foto.

  • Macro lens – 15x zmadhim me lente optike per efekte fantastike.

  • Fisheye lens – Lente 180 grade me efekt "fisheye" per pamje sferike.

  Learn More
 20. Mbajtese Celulari per krah, Baseus Flexible Wristband (CWYD-A09)

  1 490,00 L
  • Kellef per celular qe vendoset ne krah nga Baseus per madhesi 3" - 5".

  • Mbron ne menyre te perkryer celularin gjate aktivitit fizik.

  • 3 vende per lidhjen e kufjes.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 24

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat