Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Karikues Celulari

View as Liste Tabele

11 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Kabllo USB C - USB 3.1, M/M, USB Cable For Type-C

  Kabllo USB C - USB 3.1, M/M, USB Cable For Type-C

  700,00 L
  • Kabllo konvertues USB Type C ne USB 3.1 i markes Gjermane Value.

  • Perdoret per karikimin e celularit ose lidhjen e celularit me kompjuter/ laptop.

  Learn More
 2. I ri
  Karikues Celulari, Roline, USB Wall Charger, 1 Port, QC, 16W, Quick Charge 2.0

  Karikues Celulari, Roline, USB Wall Charger, 1 Port, QC, 16W, Quick Charge 2.0

  1 000,00 L
  • Karikues smartphone nga marka Gjermane Roline. Cilesi e garantuar.

  • Quick Charge 2.0. Multi-Protection: Over Current / Short Circuit / Over Voltage Protection.

  • Teknologjia PowerIQ - identifikon se çfare lloj pajisje eshte e lidhur dhe jep tensionin / amperazhin e duhur.

  Learn More
 3. Baseus Golden Contactor Dual U Intelligent Car Charger

  Duke filluar nga 990,00 L
  • Karikues celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik. 

  • Ka dy porta USB, karikon shume shpejt.

  • Ky karikues ofrohet ne tre ngjyra: Gri, E zeze, E kuqe.

  Learn More
 4. Baseus Car Charger, Small Screw Type C Pd+USB Quick Charge 36 W

  1 890,00 L
  • Karikues celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik. 

  • Ka nje porte USB Type C PD dhe nje porte USB, karikon shume shpejt 

  Learn More
 5. Kabllo USB C - USB, Baseus Cafule, M/M, USB Cable For Type-C 2A

  490,00 L
  • Konvertues USB Type C ne USB i markes Baseus.

  • Perdoret per karikimin e celularit ose lidhjen e celularit me kompjuter/ laptop.

  Learn More
 6. Baseus, Big Ears Car Mount Wireless Charger

  3 690,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Karikues wireless. Pajisur me nje ngjites te forte qe lejon te ngjitet mdi kroskot ose siperfaqe te tjera + nje kapese gome qe mund te vendoset ne grilen e kondicionerit.

  • Ne paketim perfshihet edhe nje karikues makine dhe fishe.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 7. Baseus Enjoy Together Multi-functional Car Charger 4 USB Ports 5.5A With Cable Widely Compatible

  1 690,00 L
  • Karikues celulari per makine.E pershtatshme per te karikuar deri ne 4 celular/tablete njeheresh.

  • Ka 4 porta USB , karikon shume shpejt.

  Learn More
 8. Baseus Shake-head Fast Car Charger Digital Display Dual USB Output 5V / 4.8A Universal Car Charger for iPhone Samsung

  1 390,00 L
  • Karikues celulari per makine. Shume praktik, rrotullohet sipas deshires.

  • Ka dy porta USB, karikon shume shpejt.

  • Karikues universal, per iPhone dhe Samsung.

  Learn More
 9. Baseus 2in1 Lightning/Type C 4.8A Car Charger Grey Max Power (Port): 2.4A

  1 390,00 L
  • Karikues celulari per makine.

  • Fishe karikuesi 2 ne 1, Type-C/iPhone. Ka nje porte USB.

  Learn More
 10. LDNIO 3 Power Socket 6 USB Port

  3 500,00 L
  • Prize korrent me 3 vende dhe 6 vende USB me 3.4A per karikim te shpejte.

  • 1 Buton i veçuar per ndezjen dhe fikjen e prizes. Gjatesi 1.6M.

  • Ideale per lokale dhe karikimin e shume pajisjeve njekohesisht.

  Learn More
 11. Baseus Qi Wireless Charger, 2A, 10W, Fast Charge, Foldable (WXZD-01)

  2 990,00 L
  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei pa kabllo Wireless.

  • Dizajn modern dhe i perthyeshme per vendosje me kend.

  • "Fast Charge" per karikim te shpejte.

  Learn More
View as Liste Tabele

11 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat