Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mbajtese

View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Baseus Small Ears Series Magnetic Suction, Smartphone Holder for Car

  790,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Ngjitet ne kroskot, ze shum pak vend.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 2. Baseus, Big Ears Car Mount Wireless Charger

  3 690,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Karikues wireless. Pajisur me nje ngjites te forte qe lejon te ngjitet mdi kroskot ose siperfaqe te tjera + nje kapese gome qe mund te vendoset ne grilen e kondicionerit.

  • Ne paketim perfshihet edhe nje karikues makine dhe fishe.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 3. Baseus Mobile Phone Holder for Car Ventilation Magnetic Black

  890,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Vendoset ne grilat e kondicionerit ne makine.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 4. Baseus Mobile Phone Holder for Car Small Ears Series Magnetic (Vertical Type) Silver

  1 190,00 L
  • Mbajtese celulari per makine. Dizajn i vogel dhe praktik, me rrotullim 360 grade.

  • Mbajtese me magnet shume e forte, e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve.

  • Ngjitet ne vendin e deshiruar per tu perdorur.

  • Pamje e plote 100% e celularit, vendi per kufje dhe vendi i karikimit nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
 5. Mbajtese Celulari per krah, Baseus Flexible Wristband (CWYD-A09)

  1 490,00 L
  • Kellef per celular qe vendoset ne krah nga Baseus per madhesi 3" - 5".

  • Mbron ne menyre te perkryer celularin gjate aktivitit fizik.

  • 3 vende per lidhjen e kufjes.

  Learn More
 6. Baseus Mbajtese Celulari, Bicycle Phone Holder (SUMIR-BY01)

  990,00 L
  • Mbajtese celulari per biceklete te madhesive nga 4" deri 6". Dizajn i fortë dhe fleksibël. 

  • Mund te perdoret ne 360o per te perdore telefonin tuaj ne cdo pozicion.

  • Pamje e plote 100% e celularit dhe vendi per kufje nuk eshte i bllokuar.

  Learn More
View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat