Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Smartphone / Tablet Lock

View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Bllokuese - Value Universal Smartphone / Tablet Lock, with key

  1 800,00 L
  • Pllakë mbyllëse ngjitëse me një fole sigurie të integruar. 3 çelesa te perfshire.

  • Ideale per dyqane dhe ambiente te ndryshme reklamimi.

  • Prodhuar nga marka gjermane Value, cilesi e garantuar. Gjatesia e krahut: 105 - 156 cm.

  Learn More
View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat