Language
Shporta

Wireless Charger (QI)

View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

  6 900 L
  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.

  • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.

  • Cilese muzike shume cilesore.

  Learn More
View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat