Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Aksesore

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 320

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
  1. Vizatues Dixhital Wacom Intuos, CTL-4100WLK-N, Bluetooth, Black

    14 500,00 L
    • Vizatues dixhital me Bluetooth dhe USB nga marka e mirenjohur Wacom.

    • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

    • Çliro imagjinatën. Madhesia: 152 x 95 mm. Ngjyra pistak e zeze.

    Learn More
  2. Tastiere Razer Ornata Chroma Gaming Keyboard: Hybrid Mechanical Key Switches - Chroma RGB Lighting - Individually Backlit Keys - Detachable Plush Wrist Rest - Programmable Macro Functionality

    9 900,00 L
    • Tastiere Mecha-Membrane nga Razer Ornata Chroma.

    • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | Mbeshtetese per pellemben e dores.

    • Te gjithe butonat e programueshem | 24 Muaj Garanci | Dedicated Gaming Mode.

    Learn More
  3. Vizatues Dixhital Wacom Intuos, CTL-4100WLE-N, Bluetooth, Pistachio (Green)

    14 500,00 L
    • Vizatues dixhital me Bluetooth dhe USB nga marka e mirenjohur Wacom.

    • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

    • Çliro imagjinatën. Madhesia: 152 x 95 mm. Ngjyra pistak e Gjelbert.

    Learn More
  4. I ri
    Samsung T7 Touch Portable SSD 500GB - 1050MB/s - USB 3.2 External Solid State Drive, Black

    Samsung T7 Touch Portable SSD 500GB - 1050MB/s - USB 3.2 External Solid State Drive, Black

    22 000,00 L
    • Rezistencë nga renja ne toke deri ne 2 metra lartesi | Ultra Portable.

    • 10 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm | Kompakt dhe i vogel.

    • Enkriptim te dhenash me gjurmen e gishtit (Fingerprint technology).

    • Arshivim të dhënash me programim e posaçem Samsung "Management software".

    Learn More
  5. Mouse Gaming Logitech G300s Optical Ambidextrous, RGB, 9 Programmable Buttons, Onboard Memory

    5 500,00 L
    • Mouse Gaming Logitech G300s.

    • Mouse me sensorin optik - 2500 DPI | 9 butona te konfigurueshem.

    • Mouse shume i shpejte dhe komfort | Ndriçim RGB.

    Learn More
  6. Verbatim Store 'n' Go HDD, 2.5, 500GB, Silver, 8MB, GEN 2 USB 3.0

    5 500,00 L
    • Marka: Verbatim | Kapaciteti: 500 GB

    • Rotullime për minutë: 5400

    • Hard Disk per vezhgim, projektuar per perdorim 24/7.

    Learn More
  7. Kufje Profesionale Grandstream GUV3000 HD, USB headsets, Noise canceling microphone (per Call Center)

    5 400,00 L
    • Kufje profesionale, te çertifikuara nga Skype. Lidhje me USB ideale per Call Center.

    • Cilesi HD nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

    • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

    • ***Kujdes: Kufjet nuk jane ne gjendje. Porosia minimale 10 cope. Vonesa e levrimit 1 jave.

    Learn More
  8. Kufje Profesionale Jabra Evolve 30 II Headset Duo UC - Professional Unified Communicaton Headset USB Headset (per Call Center)

    8 800,00 L

    • Kufje profesionale me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

    • Lidhje me USB Headset ideale per Call Center me gjatesi 2.5m. 

    • Çertifikuar per Skype for Business, Lync, Avaya, Cisco.

    • Cilesi shume me e larte se Jabra Evolve 20.

    • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

    • ***Kujdes: Kufjet nuk jane ne gjendje. Porosia minimale 10 cope. Vonesa e levrimit 1 jave.

    Learn More
  9. Mousepad Gaming ABKONCORE LP-800 RGB, 80cm x 30cm, lidhje USB (Tapet Mouse-i)

    2 600,00 L
    • Tapet profesional për videolojra nga marka ABKONCORE.

    • Ndriçim RGB LED i kontrollueshem me buton | Permasat: 80cm x 30cm

    • Lidhje USB

    Learn More
  10. Tastiere Bluetooth Spire Moon, Wireless (PC, Mac, Android, iOS)

    3 200,00 L
    • Tastiere Spire Moon Bluetooth per lidhjen e PC, Mac, Android & iOS

    • Shume cilesore, e lehte dhe praktike ne perdorim.

    • Lidhet direkt me kabllo USB per karikim dhe perdorim normal.

    Learn More
  11. Mouse Gaming ABKONCORE A900, Optical, RGB, 16,000 DPI Adjustable

    3 800,00 L
    • Mouse Gaming ABKONCORE A900, per Laptop Gaming!

    • Mouse me sensorin optik - 16000 DPI.

    • Mouse shume i shpejte dhe komfort | Ndriçim RGB.

    Learn More
  12. Mouse Gaming ABKONCORE A660, 10000 DPI, 6, ARGB, Adjustable DPI

    2 900,00 L
    • Mouse Gaming URUZ Z5 Lightning, per Laptop Gaming!

    • Mouse me sensorin optik - 10000 DPI

    • Ndriçim i konfigurueshem ARGB 

    Learn More
  13. Mouse Gaming ABKONCORE A530, up to 4000 DPI, ndriçim RGB

    2 500,00 L
    • Mouse Gaming ABKONCORE A530 me 500/1200/1500/2000/3000/4000 DPI.

    • Mouse shume i shpejte dhe cilesor.

    • Ndricim RGB, deri ne 16.8 m ngjyra.

    Learn More
  14. Mouse Gaming ABKONCORE M30, RGB, up to 3500 DPI Adjustable

    2 000,00 L
    • Mouse Gaming Abkoncore Astra M30

    • 500, 1000, 1500, 1750, 2000, 2500, 3500 DPI.

    • Buton per menaxhimin e DPI-se | Ndricim RGB

    Learn More
  15. Mouse Gaming Abkoncore Astra AM6, up to 3200 DPI, RGB

    2 000,00 L
    • Mouse Gaming Abkoncore Astra AM6 me 800/1600/2400/3200 DPI.

    • Buton per menaxhimin e DPI-se

    • Ndricim RGB

    Learn More
  16. Mousepad Gaming Adesso TRUFORM P104 Extra Large - 32" x 12" (Tapet Mouse-i)

    2 000,00 L
    • Tapet profesional për videolojra nga marka Adesso.

    • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

    • Permasat: 32" x 12"

    Learn More
  17. ABKONCORE CH60 Gaming Headset with True 7.1 Surround Sound for PC, PS4, Laptop, Bass Vibration, Noise Cancelling, Soft Earmuffs Headphones with Mic, LED Light, in-line Controller for FPS Games

    8 500,00 L
    • Kufje Gaming ABKONCORE CH60 Real 7.1 per PC & PS4 me ndriçim RGB LED.

    • Refati maksimale per ore te gjata loje | True 7.1 Surround Sound | Noise-cancelling Microphone

    • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci | Efekt vibrimi ne Bass

    Learn More
  18. ABKONCORE B1000R Gaming Headset with True 5.2 Surround Sound for PC, Laptop, USB Headset with Noise-Cancelling Microphone, Gaming Headphones with Bass Vibration, RGB LED Light, in-line Controller

    9 500,00 L
    • Kufje Gaming ABKONCORE B1000R me ndriçim LED RGB | Eliminim te zhurmave nga mikrofoni

    • Cilesi ekstremisht e larte me "5.2 Channel true surround system" 

    • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | Dridhje e kufjes per nje perfshirje totale ne loje

    Learn More
  19. Adesso Xtream G1 - Gaming Headphones with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

    3 300,00 L
    • Kufje Gaming Adesso Xtream G1

    • Cilesi superiore e Gaming me kufje | | Ndriçim LED

    • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

    • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

    Learn More
  20. ABKONCORE 100% Mechanical Hot Swappable Gaming Keyboard K595, Full Key Rollover Wired USB Rainbow LED Backlit, 104 Keys Splash-Proof GTMX Blue Switches

    4 500,00 L
    • Tastiere Mekanike Gaming nga ABKONCORE me butona nga GTMX switches.

    • Shume e pershtatshme per profesional gaming. Rezistente nga uji. Self-repairable keyboard.

    • 16.8m ngjyra te ndryshme te konfigurueshme | Shume preçize dhe e shpejte.

    Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 320

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat