Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 44

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Bokse USB Genius SP-U115 - 2.0 Speaker System - Black

  1 100,00 L
  • Bokse me korrent nga kablli USB (5V). 

  • Fuqia në RMS e boksit është 1.5 watt.

  Learn More
 2. Bokse SonicGear Titan 3 BTMI Bluetooth Portable Music Synchronized Light Display Speaker – 2.1 Speaker System (Bluetooth)

  2 900,00 L
  • Bokse me korrent nga USB-ja Bluetooth SonicGear Titan 3 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 3 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 3. Bokse USB Genius SP-HF280 6W (3W x 2) – 2.0 Speaker System

  1 900,00 L
  • Bokse druri nga Genius me sistem 2.0 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Korrent nga USB | 12 muaj Garanci | 6W (3W x 2)

  • Ideale per muzike cilesore direkt nga laptopi ose desktopi.

  Learn More
 4. Bokse USB Genius SP-HF180 6W (3W x 2) – 2.0 Speaker System

  1 500,00 L
  • Bokse druri nga Genius me sistem 2.0 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Korrent nga USB | 12 muaj Garanci | 6W (3W x 2)

  • Ideale per muzike cilesore direkt nga laptopi ose desktopi.

  Learn More
 5. Bokse USB Genius SP-Q160, 8W - 2.0 Speaker System

  1 500,00 L
  • Bokse me korrent nga kablli USB (5V). 

  • Fuqia në RMS e boksit është 8 watt.

  Learn More
 6. Razer Leviathan Dolby 5.1 Suround Sound - Bluetooth Aptx Technology - Dedicated Powerful Subwoofer For Deep Immersive Bass - PC Gaming And Music Sound Bar

  39 900,00 L
  • Bokse Bluetooth Gaming nga Razer. 

  • Cilese e shkelyqer e muzikes dhe lojes.

  • Cilesi 5.1 me Dolby digital.

  Learn More
 7. Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

  14 900,00 L
  • UE BOOM 3 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 15 ore bateri | DEEP ACCURATE BASS

  Learn More
 8. Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

  9 900,00 L
  • UE WONDERBOOM 2 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 13 ore bateri | Outdoor Bost.

  Learn More
 9. Bokse USB Trust Speaker system - 2.0, Volume Control, 12W

  2 500,00 L
  • Bokse me ndriçim automatik RGB nga Trust

  • Cilese muzike e larte | Kontroll i volumit nga jashte

  • Dizajn modern | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 10. Bokse Bluetooth Trust Evon - 2.1 Speaker System, 30W

  4 900,00 L
  • Bokse Trust me lidhje pa tel, Bluetooth, Evon 2.1 Speaker Set.

  • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas.

  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi deri 30 Watt.

  • Përdoret me PC, tablet, telefon, TV, DVD, CD, mp3 ose pajisje të tjera audio.

  Learn More
 11. Bokse Soundbar USB Trust GXT 618 Asto Sound Bar PC Speaker, 12W

  3 500,00 L
  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Fuqia maksimale 12W (6W RMS) 

  • Tingull i pasur stereo nga altoparlanti kompakt, për t’u vendosur nën çdo monitor PC ose TV.

  • Butonin e kontrollit të vëllimit të ndriçuar

  • Lidhje mikrofoni dhe kufje në mënyrë të përshtatshme në anën e përparme të mundësuar nga USB-ja.

  Learn More
 12. Zbritje
  Bokse SonicGear Titan 5 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  Bokse SonicGear Titan 5 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  Çmimi me zbritje 3 900,00 L Çmimi 4 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 5 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 5 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 13. Bokse SonicGear Titan 9 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  7 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 9 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 9 eshte nje sistem audio 2.1 me ultra bas me karte SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 14. Bokse SonicGear Titan 7 Pro Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  5 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 15. Bokse SonicGear KBX 800 - Portable Speaker – Mikrofon i pershire

  6 200,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi 30W. Mikrofon i perfshire per karaoke.

  • Bluetooth, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input.

  • Bateri e integruar qe mban deri 2 ore muzike

  Learn More
 16. Bokse SonicGear EVO 11 - 2.1 Speaker System - 120W (Bluetooth)

  13 400,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer | Fuqi maksimale 120W.

  • Hyrje USB dhe karte memorje | Lidhje Blueooth.

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

  Learn More
 17. Bokse Soundbar USB Sonicgear BT300 White

  2 700,00 L
  • Bokse Soundbar me ndriçim ne baze te muzikes.

  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Vend per kufje dhe karte memorje | Radio e perfshire

  Learn More
 18. Bokse Soundbar SonicGear BT-2100 + Heavy Bass

  6 100,00 L
  • Bokse Soundbar dhe Bas i fuqishem per TV dhe Dekstop me ekran LED

  • Me korrent per vendosje para monitorit ose TV. 

  • Vend per kufje | Ideale per Home Theater

  Learn More
 19. Zbritje
  Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  Çmimi me zbritje 15 900,00 L Çmimi 20 800,00 L
  • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.

  • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.

  • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.

  Learn More
 20. Bokse USB Logitech Z120 - 2.0 Speaker System

  2 200,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje me audio jack nga marka Logitech. Korrent nga USB.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 44

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat