Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse 2.1 & 5.1

View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Bokse SonicGear Titan 3 BTMI Bluetooth Portable Music Synchronized Light Display Speaker – 2.1 Speaker System (Bluetooth)

  2 900,00 L
  • Bokse me korrent nga USB-ja Bluetooth SonicGear Titan 3 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 3 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 2. Razer Leviathan Dolby 5.1 Suround Sound - Bluetooth Aptx Technology - Dedicated Powerful Subwoofer For Deep Immersive Bass - PC Gaming And Music Sound Bar

  39 900,00 L
  • Bokse Bluetooth Gaming nga Razer. 

  • Cilese e shkelyqer e muzikes dhe lojes.

  • Cilesi 5.1 me Dolby digital.

  Learn More
 3. Bokse Bluetooth Trust Evon - 2.1 Speaker System, 30W

  4 900,00 L
  • Bokse Trust me lidhje pa tel, Bluetooth, Evon 2.1 Speaker Set.

  • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas.

  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi deri 30 Watt.

  • Përdoret me PC, tablet, telefon, TV, DVD, CD, mp3 ose pajisje të tjera audio.

  Learn More
 4. Bokse SonicGear Titan 5 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  4 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 5 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 5 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 5. Bokse SonicGear Titan 9 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  7 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 9 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 9 eshte nje sistem audio 2.1 me ultra bas me karte SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 6. Bokse SonicGear Titan 7 Pro Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  5 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 7. Bokse SonicGear EVO 11 - 2.1 Speaker System - 120W (Bluetooth)

  13 400,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer | Fuqi maksimale 120W.

  • Hyrje USB dhe karte memorje | Lidhje Blueooth.

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

  Learn More
 8. Bokse Logitech Z213 - 2.1 Speaker System - Black

  6 600,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga marka Logitech.

  • 2 satelitë në 1.5W me një total 50W (4W Subwoofer) për cilësi muzike të shkëlqyer.

  • Kontroll i volumit nga rrota e jashtme dhe vend per kufje

  Learn More
 9. Bokse USB Logitech Z211 - 2.1 Speaker System

  4 500,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga marka Logitech me korrent nga USB

  • Ky sistem kompakt 2.1 i altoparlantëve siguron audio të cilësë së lartë dhe bas të pastër.

  • Muzike e plote audio pa humbur asnje tingull.

  Learn More
 10. Bokse Logitech Z313 - 2.1 Speaker System - Black

  7 500,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga marka Logitech.

  • 2 satelitë në 25W me një total 50W për cilësi muzike të shkëlqyer.

  • Kontroll i volumit nga rrota e jashtme dhe vend per kufje

  Learn More
 11. Bokse Genius SW-2.1 370 - 2.1 Speaker System - Wood

  Duke filluar nga 3 200,00 L
  • Bokse me amplifikues nga Genius me sistem 2.1 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer | Dizajn modern

  • Ideale per te shtepi dhe zyre.

  Learn More
 12. Bokse Genius SW-2.1 385 - 2.1 Speaker System - Wood

  3 900,00 L
  • Bokse me amplifikues nga Genius me sistem 2.1 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer | Dizajn modern

  • Ideale per te dashuruarit pas muzikes.

  Learn More
 13. Bokse Genius SW5.1 1020 – 5.1 Speaker System

  5 300,00 L
  • Bokse HomeTheater për dhomën e ndenjes.

  • Shijoni muzikë dhe filma si të jeni në koncert ose në kinema me bokset Genius 1020.

  Learn More
 14. Bokse Genius SW-HF2.1 1205 - 2.1 Speaker System - Wood

  5 200,00 L
  • Bokse me amplifikues nga Genius me sistem 2.1 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer | Dizajn modern

  • Ideale per te dashuruarit pas muzikes.

  Learn More
 15. Bokse Genius SW-HF2.1 1700 - 2.1 Speaker System - Wood

  5 900,00 L
  • Bokse me amplifikues nga Genius me sistem 2.1 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer.

  • Ideale per te dashuruarit pas muzikes.

  Learn More
 16. Bokse Genius SW-2.1 370 - 2.1 Speaker Speaker

  3 200,00 L
  • Bokse me amplifikues nga Genius me sistem 2.1 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer

  • Ideale per kompjuterin e zyres ose te shtepise tuaj

  Learn More
 17. Bokse SonicGear EVO 5 PRO - 2.1 Speaker System (Bluetooth)

  6 800,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 6 Watt (RMS).

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

  Learn More
 18. Bokse USB Trust Avora - 2.1 Speaker System

  2 700,00 L
  • Bokse USB Trust Avora 2.1 Speaker Set 

  • Bokse te fuqishme me korrent nga kablli USB.

  • Fuqia në RMS e boksit është 18W.

  Learn More
View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat