Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Bluetooth

View as Liste Tabele

15 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Razer Leviathan Dolby 5.1 Suround Sound - Bluetooth Aptx Technology - Dedicated Powerful Subwoofer For Deep Immersive Bass - PC Gaming And Music Sound Bar

  39 900,00 L
  • Bokse Bluetooth Gaming nga Razer. 

  • Cilese e shkelyqer e muzikes dhe lojes.

  • Cilesi 5.1 me Dolby digital.

  Learn More
 2. Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

  14 900,00 L
  • UE BOOM 3 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 15 ore bateri | DEEP ACCURATE BASS

  Learn More
 3. Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

  9 900,00 L
  • UE WONDERBOOM 2 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 13 ore bateri | Outdoor Bost.

  Learn More
 4. Bokse Bluetooth Trust Evon - 2.1 Speaker System, 30W

  4 900,00 L
  • Bokse Trust me lidhje pa tel, Bluetooth, Evon 2.1 Speaker Set.

  • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas.

  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi deri 30 Watt.

  • Përdoret me PC, tablet, telefon, TV, DVD, CD, mp3 ose pajisje të tjera audio.

  Learn More
 5. Bokse SonicGear Titan 5 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  4 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 5 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 5 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 6. Bokse SonicGear Titan 9 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  7 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 9 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 9 eshte nje sistem audio 2.1 me ultra bas me karte SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 7. Bokse SonicGear Titan 7 Pro Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  5 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 8. Bokse SonicGear KBX 800 - Portable Speaker – Mikrofon i pershire

  6 200,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi 30W. Mikrofon i perfshire per karaoke.

  • Bluetooth, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input.

  • Bateri e integruar qe mban deri 2 ore muzike

  Learn More
 9. Bokse SonicGear EVO 11 - 2.1 Speaker System - 120W (Bluetooth)

  13 400,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer | Fuqi maksimale 120W.

  • Hyrje USB dhe karte memorje | Lidhje Blueooth.

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

  Learn More
 10. Bokse Soundbar SonicGear BT-2100 + Heavy Bass

  6 100,00 L
  • Bokse Soundbar dhe Bas i fuqishem per TV dhe Dekstop me ekran LED

  • Me korrent per vendosje para monitorit ose TV. 

  • Vend per kufje | Ideale per Home Theater

  Learn More
 11. Bokse Bluetooth Logitech Z207 - 2.0 Speaker System

  Duke filluar nga 7 400,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje Bluetooth ose audio jack nga marka Logitech.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
 12. Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

  6 900,00 L
  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.

  • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.

  • Cilese muzike shume cilesore.

  Learn More
 13. Bokse Bluetooth A4Tech BTS-06 - Portable Speaker

  1 690,00 L
  • Bokse portativ Bluetooth A4Tech BTS-06 - Portable Speaker

  • Te rikarikueshme | Permase shume e vogel por muzike shume cilesore

  • Ideale per udhetime ose per dhurate

  Learn More
 14. Bokse Bluetooth A4Tech BTS-03 - Portable Speaker

  1 990,00 L
  • Bokse portativ Bluetooth A4Tech BTS-03 - Portable Speaker

  • Te rikarikueshme | Vend per USB me muzike dhe karte memorje

  • Ideale per udhetime | Mund te lidhet edhe me Laptop

  Learn More
 15. Bokse SonicGear EVO 5 PRO - 2.1 Speaker System (Bluetooth)

  6 800,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 6 Watt (RMS).

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

  Learn More
View as Liste Tabele

15 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat