Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Gaming

View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Bokse SonicGear Titan 3 BTMI Bluetooth Portable Music Synchronized Light Display Speaker – 2.1 Speaker System (Bluetooth)

  2 900,00 L
  • Bokse me korrent nga USB-ja Bluetooth SonicGear Titan 3 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 3 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 2. Razer Leviathan Dolby 5.1 Suround Sound - Bluetooth Aptx Technology - Dedicated Powerful Subwoofer For Deep Immersive Bass - PC Gaming And Music Sound Bar

  39 900,00 L
  • Bokse Bluetooth Gaming nga Razer. 

  • Cilese e shkelyqer e muzikes dhe lojes.

  • Cilesi 5.1 me Dolby digital.

  Learn More
 3. Bokse SonicGear Titan 7 Pro Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

  5 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 4. Zbritje
  Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  Çmimi me zbritje 15 900,00 L Çmimi 20 800,00 L
  • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.

  • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.

  • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.

  Learn More
View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat